Парфумована вода Chanel

Chanel

Парфумована вода Chanel вже стала світовою класикою. Бренд Chanel втілює ідею сучасної жінки: елегантної і впевненої в собі. Як їм це вдається? Чому проста парфумована вода справила такий фурор серед жінок?

Як все починалося

Все почалося з відомого Chanel № 5, про який знають практично всі любителі високої моди. За створення цих культових духів можна подякувати батьку парфуму Ернеста Бо, а також неперевершену Коко Шанель. Саме ця дама запропонувала створити особливий, новий запах, зовсім не схожий на популярні аромати на початку 20 століття. Отже, трохи творчості, експериментів, зусиль – і ось Chanel № 5 увірвався в модний світ.
Цей аромат став самим популярним і знаменитим у Франції і далеко за її прибудовами. Chanel № 5 був один з перших альдегідних ароматів, і став законодавцем саме серед таких духів. Після смерті Ернеста Бо й самої Коко, з приходом Карла Лагерфельда, було випущено ще цілу лінію парфумів Chanel.

Види Chanel

Не рахуючи Chanel № 5, співпраця Коко Шанель та Ернеста Бо принесли світу такі аромати як Chanel N22, Bois des Iles, Cuir de Russie і Gardenia. А потім були створені ще декілька: Coco Mademoiselle, Chanel Egoiste, Chanel Chance, Chanel Allure Hомме, Chanel Coco.
Серед великого вибору парфумів цієї марки кожна жінка знайде для себе особливий аромат. Саме Chanel підкреслить вашу індивідуальність сміливими і несподіваними ароматами.
Для більш зрілих жінок можна запропонувати Chanel Coco – унікальна композиція зі сміливими й палкими нотками. Аромат квітковий і східний одночасно, тому на кожній жінці він буде пахнути по-різному.
Для юних дам випущені такі аромати як Coco Mademoiselle – світлий і свіжий аромат з чуттєвою ноткою ірису.
І звичайно, Chanel не міг не випустити аромат для чоловіків. Саме Chanel Egoiste додасть образу гостроти. В ароматі присутні ноти коріандру, бергамоту, деревини, а також ілаг-ілаг.
Як казала сама Коко Шанель запах це те, що змушує думати про людину після його відходу. Тільки парфумована вода Chanel здатна викликати захоплення і захват, після якого людина запам’ятає вас назавжди.

Знаменитості та парфумована вода Chanel

Серед знаменитостей теж дуже багато тих, хто воліє Chanel. Наприклад, Енн Хетевей, Ешлі Бенсон, Скарлетт Ехансон і Кіра Найтлі, яка знялася в рекламі Coco Mademoiselle Chanel. Всі вони обожнюють аромати від Chanel і пишаються своїм вибором. Навіть сама Мерилін Монро одного разу зізналася журналісту, що єдиний одяг, в якому вона лягає спати це пара крапель Chanel № 5. Що і стало надалі слоганом в рекламі про аромат.

Залишити коментар