Третій аромат Coco Chanel – Coco Noir

духи Coco Noir

Любительки ексклюзивних і чуттєвих ароматів будуть у захваті від нового твору Coco Noir. Серпень 2012 багатий на оригінальні і привабливі новинки. Модний дім Chanel вирішив не відставати від усіх.

Історія самого модного будинку Сосо Chanel

Тендітна Габріель Шанель народилася в 1883 році в сім’ї бідного пролетаря. Після сімейної трагедії вона разом із сестрою потрапила в дитячий будинок, де працювала швачкою. А вийшовши з пансіону, вона стала працювати продавцем у трикотажному магазинчику. Ці навички, набуті в юності, і зіграли вирішальну роль у долі Габріель Шанель. Вечорами юна діва підробляла у вар’єте. Там Габріель і прозвали «Коко», окрім таланту в пісні вона демонструвала там і свої наряди. Вона любила проводити експерименти – сорочки чоловічого крою, брюки для верхової їзди, краватки. Коко Шанель називали «Імператрицею моди».
Саме Коко Шанель внесла в наше життя елементи чоловічого гардеробу у жіночих нарядах, стьобані шкіряні сумочки на золотому ланцюжку, біжутерію саме під модель одягу, а також трикотаж.
Перший комерційний проект Коко Шанель – капелюшних салон в 1909 році. Справа пішла на ура і через рік асортимент магазину поповнився на жіночий одяг. Вперше Коко Шанель задумалася і про парфуми. У 1920 році, вважають що це бажання було навіяно новим знайомством – з великим князем Дмитром Павловичем Романовим.
Знаменита легенда «Шанель № 5» – це власне кажучи, помилка в дозуванні есенцій, при виготовленні одного з парфумів. Для приготування такого аромату використовувалося 80 різних інгредієнтів. Це гарантувало стійкий запах і абстрактність. Презентація цих духів відбулася в 1921 році і вони досі не втратили своєї актуальності.
Тепер парфум від знаменитого будинку Coco Chanel – це ознака витонченого смаку, слідування віянням моди.

Новий запах Coco Noir

Новий аромат від модного дому Coco Chanel – це загадковість, стиль і жіночність. У серпні 2012 року відбулася презентація нового аромату Coco Noir. Автор незабутньої композиції парфумер будинку Coco Chanel Жак Польж (JacquesPolge).
Всі знають, що Коко Шанель шалено любила Венецію, її канали, барочні палаццо, візантійську культуру. Побувавши одного разу тут, знаменита Коко вирішила пронизати свої колекції духом Венеції. Вважається, що аромат Coco Noir якраз і навіяний спогадами про славне місто.
Новий запах зберіг стиль модного будинку Coco Chanel-маленьке чорне плаття, гламур і вечірній шик.
Coco Noir поєднав у собі аромат східних прянощів, бергамота і жасмину, але в той же час відчувається ніжний запах ванілі і бобів. На шкірі залишається приємний солодкуватий мускус, змішаний з п’янким коньячним ароматом.
Цей аромат як не можна краще підходить для літнього вечора, навіюючи романтику і пристрасть. Парфумер постарався створити такий аромат, який би не відлякував молоденьких дівчат.

Один з тисячі

З тисячі ароматів саме Coco Noir буде безпрограшною комбінацією, від якої ви не зможете відмовитися! Це не легка водичка для дівчати, але і не важкий запах класики. Чоловіки, на презентації цього парфуму, позитивно схвалили новий твір. Хочете його спробувати? Від середини серпня Coco Noir можна знайти на прилавках магазинів.

Залишити коментар