Аква пілінг

аква пілінг, глибокий пілінг,  пілінг тіла

Пілінг - це одна з найбільш актуальних салонних послуг, з їх допомогою можна позбутися багатьох косметичних дефектів – пігментних плям, невеликих шрамів і рубців, домогтися яскравого омолоджуючого ефекту. Сьогодні в арсеналі косметологів досить багато варіацій цієї процедури – хімічний, лазерний , ультразвуковий, а недавно їх число поповнила ще один різновид – аква пілінг або, як його ще називають, водний пілінг. Як очевидно з його назви, основний «інструмент» при аква пілінгу – вода, а точніше, тонка цівка суміші фізрозчину і кисню, яка з великою швидкістю подається на шкіру.

Аква пілінг дозволяє вирішити безліч проблем, серед них:

* Зморшки в куточках очей, на лобі і навколо рота;
* Вугровий висип;
* Невеликі келоїдні рубці;
* Неглибокі шрами;
* Нормалізація ліпідного балансу;
* Сірий колір обличчя;
* Знижений тонус шкіри;
* Веснянки, пігментні плями;
* Целюліт.

Аква пілінг чудово підходить як зрілій, «віковій» шкірі, так і юній проблемній, курс процедур після відпустки дозволяє уникнути появи ознак фотостаріння – сухості, в’янення і лущення шкіри, пігментації, ефективні вони і для зняття стресу шкіри. Процедури чудово зарекомендували себе не тільки для догляду за обличчям, але і для повернення тонусу і ліфтингу шкіри шиї, внутрішньої поверхні стегон і рук, омолодження області декольте і кистей – саме тут найбільш явно проступають ознаки віку шкіри.

Секрет такої ефективності та універсальності – у поєднанні відразу трьох механізмів впливу на шкіру. По-перше, аква пілінг механічно знімає тонкий шар шкіри, і якщо проблема – пігментні бляшки або сальні «пробки» вугрів, то усуваються і вони.

По-друге, процедура стимулює біологічні процеси в шкірі – шкіра насичується вологою, починає активно «дихати», в ній прискорюються реакції клітинного обміну, активно утворюються нові клітини епідермісу і дерми. Активізуються процеси синтезу колагенових і еластинових волокон, які забезпечують юну пружність і водний баланс шкіри.

По-третє, аква пілінг – це своєрідний точковий масаж для шкіри, який стимулює клітинні процеси в більш глибоких шарах, покращує тонус і повертає обличчю здорове сяйво, або, якщо це пілінг тіла, виступає як лімфодренаж і розбиває целюлітні «горбки».

Склад води і повітря для процедури може змінюватися в залежності від стану шкіри – перш, ніж потрапити в джет для розпилення, фізрозчин може бути збагачений антибактеріальними препаратами для боротьби з висипом угрів, вітамінними коктейлями і амінокислотами для догляду за віковою шкірою. А замість кисню може використовуватися суміш вуглекислого газу, який активізує кровообіг і процеси мікроциркуляції в тканинах.

Серед переваг аква пілінгу:

Делікатний і щадний вплив. Аква пілінг відповідає сучасним стандартам косметології – мінімум інвазивності і пошкоджень для шкіри. При всій своїй ефективності, це – найм’якший різновид серед усіх салонних процедур, використання води в якості «абразиву» дозволяє уникнути пересихання шкіри, її лущення та травмування.

Ефективність. Серединний або глибокий пілінг порівняємо за своєю ефективністю з пластичною хірургією – зникають дефекти шкіри, розгладжуються зморшки, повертається здоровий колір шкіри ніжний рум’янець, підтягується овал обличчя, зникають обвислості, набряки і одутлість.

Безболісність без анестезії. Аква пілінг – це комфортна процедура, під час якої відчувається лише невелике поколювання, тому найчастіше для них навіть не потрібно наркоз або, при підвищеній чутливості шкіри, досить легкого місцевого знеболювання.

Швидке відновлення шкіри. На відміну від інших різновидів, аква пілінг дозволяє вести практично звичайний спосіб життя – немає необхідності брати тривалу відпустку чи лягати в стаціонар. Як правило, шкіра після процедур червоніє і стає трохи більш чутливою, однак краса тримається лише 2-3 дні. І після цього можна вести звичний спосіб життя.

Мінімум протипоказань. «Класичний» склад суміші для аква пілінга – фізіологічний розчин і кисень, вони абсолютно біонейтральні, не викликають подразнень, алергій і непереносимості, тому процедури показані навіть тоді, коли не можна використовувати всі інші варіації пілінгів.

Лучшей сантехникой есть сантехника duravit из Германии, которая прослужит Вам долгие годы и сделает дизайн Ваших ванных комнат просто непревзойденным.

Залишити коментар