Феноловий пілінг

Феноловий пілінг, пілінг

До складу фенолового пілінгу входять як натуральні, так і хімічні компоненти. Зазвичай це: фенол, масло (основне завдання якого – обмеження всмоктування фенолу в поверхню шкіри), рідкий гліцерин, пропілен гліколь і дистильована вода. Феноловий пілінг доцільно використовувати для шкіри з віковими змінами, шкіри з рубцевими змінами.

Феноловий пілінг став прямою альтернативою пластичних операцій, так як дозволяє отримати радикальний ефект омолоджування. Після закінчення 9 днів пацієнт отримує “нову” ідеальну шкіру без зморшок, глибоких складок, з яскраво вираженим ліфтингом верхньої і нижньої повіки, овалу обличчя і шиї.

Фенольні пілінги забезпечують руйнування білків клітин шкіри людини до певного шару з подальшим утворенням нових білкових зв’язків. У результаті цього відбувається перебудова білків, що знаходяться в епідермісі і дермі.

Феноловий пілінг дає незаперечно кращий результат при корекції глибоких зморшок, ніж інші види пілінгу, однак його токсичність обмежує його використання. Оскільки ризик ускладнень при проведенні фенолового пілінгу підвищується при обробці великої поверхні шкіри, доцільно застосовувати фенол локально. Наприклад, на область глибоких зморшок на повіках і навколо рота – там, де інші види хімічного пілінгу не настільки ефективні.


Залишити коментар