Хімічний пілінг

Хімічний пілінг, глибокий пілінг, поверхневий пілінг, пілінг, пілінги

Хімічний пілінг – процедура активної стимуляції відновлення клітин дерми і синтезу білків. Результатом є інтенсивне омолодження шкіри, поліпшення її текстури, ущільнення та зволоження. У залежності від глибини проникнення і впливу кислот розрізняють поверхневий, середній і глибокий пілінги.

Поверхневий пілінг сприяє поліпшенню кольору і текстури шкіри: звужуються пори, зморшки стають менш помітними. Серединний пилинг, в порівнянні з поверхневим, робить більш сильний вплив на шкіру. Серединно-глибокий пілінг зачіпає клітини всіх шарів епідермісу.

Хімічні пілінги стали дуже популярні завдяки своїй ефективності. Ефективні вони в першу чергу для омолодження, лікування акне, лікування жирної шкіри, освітлення пігментних плям, корекції рубців на обличчі й тілі, догляду за потовщеною шкірою. Хімічний пілінг буває гліколевий, ретіноловий, з фруктовими кислотами, комбінований і інші.

В останні роки широке поширення отримали різноманітні хімічні пілінги, які, як правило, представляють собою розчини або гелі, що містять активні інгредієнти (кислоти, ферменти) і допоміжні компоненти.

Процедура хімічного пілінгу одна з найбільш актуальних програм в усьому світі. Пілінги, пропоновані в клініках, влючають в себе самі високоякісні та ефективні інгредієнти, відомі на сьогоднішній день, відрізняються високим вмістом активних речовин, що дозволяє досягти максимального результату.


Залишити коментар