Глибокий пілінг обличчя: робити в домашніх умовах чи в салоні?

глибокий пілінг обличчя
Глибокий пілінг обличчя полягає в тому, що в його процесі відбувається зняття з поверхні шкіри ороговілих клітин, в основному епідермісу і дерми. В ході цієї процедури пошкоджуються клітини всіх підшкірних шарів, навіть сосочкового шару дерми, тому цю процедуру обов’язково проводять під анестезією. Загалом пілінг дуже болючий. Для його проведення повинні бути дотримані певні умови, тому проводити його повинен високоспеціалізований і досвідчений косметолог. Така процедура, як глибокий пілінг, призводить до серйозних і необоротних змін структури шкіри, саме тому складність проведення пілінгу обличчя прирівнюється до звичайного хірургічного втручання.

Небезпека пілінгу в домашніх умовах

Глибокий пілінг обличчя потрібно робити тільки в клініці естетичної медицини. Так як, проводячи таку процедуру самостійно, можна спалити всю шкіру. За процесом завжди повинен стежити фахівець, який проводить пілінг в салоні. Втім, придбати спеціальний апарат і професійні засоби буде дуже дорого і складно, тому в основному дами купують препарати для проведення глибокого пілінгу в домашніх умовах. І тут існує два фактори: по-перше, той засіб, що Вам продали, може бути неякісним і спотворити обличчя назавжди, а по-друге – він може взагалі ніяк не подіяти і не дати ніякого результату. У будь-якому випадки це викинуті гроші і небезпека для шкіри.  Вдома цілком дієво можна робити легкий пілінг за допомогою різних скрабів та доглядати за шкірою за допомогою інших ваших улюблених засобів, таких як Siberica.

Протипоказання

Глибокий пілінг обличчя це суто салонна процедура, яку проводять стаціонарно фахівці з медичною освітою. Глибокий пілінг для обличчя буває апаратний і хімічний.
Якщо Ви зважилися на пілінг в салоні, то Вас обов’язково проінформують про протипоказання для цієї процедури – це захворювання шкіри і слизових, запалені ділянки на ній, герпесна інфекція, епілепсія, цукровий діабет, рани та опіки, алергічні реакції, схильність до келоїдних рубців.

Чого Ви не будете знати, купуючи непрофесійні препарати для глибокого пілінгу в домашніх умовах

Після процедури Вам розкажуть про догляд, який необхідний відкритим ранам, що утворилися після пілінгу. Самостійно видаляти відшаровану шкіру строго настрого заборонено, обов’язково необхідно використовувати креми для захисту від ультрафіолетових променів, які може порекомендувати тільки фахівець, який проводив цю процедуру і стежить за Вашою шкірою.

Залишити коментар