Глибокий пілінг

Глибокий пілінг , пілінг, пілінги

Глибина впливу глибокого пілінгу – до рівня базальної мембрани епідермального шару шкіри. Дані види пілінгу проводяться за допомогою 20-25% хелатованої трихлороцтової кислоти у вигляді маски. Основною перевагою даної хімічної форми є неможливість занадто глибоко проникати в шари шкіри, таким чином, дана форма страхує лікаря і пацієнта від можливих ускладнень при відхиленнях від правильної технології пілінгу.

На обличчя наносять спеціальний відлущувальний засіб, що дозволяє позбавитися від відмерлих шарів шкіри, щоб замінити їх яскравою, гладкою і значно молодшою шкірою. Глибокий пілінг застосовується при численних глибоких зморшках на обличчі. Шкіру готують і під загальним наркозом наносять спеціальну речовину, після чого накладаютьособливу пов’язку. У результаті – приголомшливе омолодження шкіри і розгладження здебільшого зморшок, в тому числі, глибоких.

Для глибокого пілінгу необхідно перервати активний спосіб життя і професійну діяльність на 2 тижні. Глибокий пілінг дуже ефективний при лікуванні післяпологових розтяжок. Процедура болюча (потрібна анестезія). Застосування даного пілінгу вимагає високої кваліфікації і певних умов проведення. Такі пілінги прирівнюються до хірургічного втручання, що приводить до незворотних змін структури шкіри.

Лучшей по моему мнению системой для продвижения сайтов является Gogetlinks. Воспользовавшись однажды услугами этой биржи Вы навсегда станете ее клиентом!

Залишити коментар