Механічний пілінг

Механічний пілінг, пілінг

Механічний пілінг – це видалення поверхневого шару шкіри вручну. Він стимулює обмінні процеси в шкірі, сприяє її оновленню. У процесі процедури за допомогою кристалів, що містяться в препараті, видаляються ороговілі частинки шкіри, підвищується тонус епідермісу, прискорюється процес оновлення.

До механічному пілінгу відносяться такі процедури, як брашінг, мікродермабразія і дермабразія. Дермабразія – це глибокий механічний пілінг, що виконується з допомогою спеціальної фрези що обертається на великій швидкості. Перед процедурою застосовується седативний засіб або безпосередня заморозка оброблюваної ділянки струменем холодного газу, або в комплексі. Дермабразія – це глибока шліфування шкіри, в даному випадку відбувається проникнення у шкіру до рівня кровоносних судин. Тому після процедури оброблені ділянки можуть кровоточити. Утворюється на їх місці скоринка відпадає приблизно через тиждень. Після дермабразії не рекомендується користуватися косметикою крім спеціальних засобів, а також бувати на сонці, так як це може викликати сильне роздратування. Рекомендується робити дермабразію в осінньо-зимовий період. Повторну процедуру можна проводити приблизно через місяць.

Механічний пілінг дуже хороший при боротьбі з рубчиками, нерівномірною товщиною шкіри, тому що дозволяє підійти до кожного фрагменту шкіри вибірково. Ця процедура абсолютно нешкідлива, і доступна всім бажаючим омолодити своє обличчя.

Простой в использовании справочник в котором представлены все предприятия Полтавщины, информационные ресурсы, онлайн-каталоги и реклама, который сможет Вам пригодится.

Залишити коментар