Мигдальний пілінг

мигдальний пілінг, пілінг, мигдаль, хімічний пілінг

Пілінг на основі мигдальної кислоти, отриманий методом гідролізу з екстракту гіркого мигдалю. Мигдальний пілінг – це щадний поверхневий хімічний пілінг. Миндальна кислота належить до класу альфагідрокислот і володіє всіма властивостями фруктових кислот.

Мигдальний пілінг вважається одним з найбільш ефективних при лікуванні акне, тому що мигдальна кислота є сильним кератолітиком, впливає на патогенез виникнення акне, надає комедонолітичну і бактерицидну дію. Також він розгладжує зморшки, стимулює синтез колагену, активізує клітинне оновлення, виправляє дефекти пігментації.

Крім того, мигдальний пілінг використовується для підготовки шкіри до лазерного шліфування.

Мигдальний пілінг має ряд переваг у порівнянні з гліколевим. Він набагато менше подразнює шкіру, у зв’язку з чим може застосовуватися на тонкій, чутливій шкірі, а також шкірі з куперозом. Також мигдальний пілінг не викликає фотосенсибілізуючу дії, тобто може застосовуватися у період сонячної активності, і не викликає такого побічного ефекту, як післяпілінгова гіперпігментація.

У результаті проведеного курсу пілінгу мигдальною кислотою значно поліпшується структура шкіри, відбувається стимуляція вироблення власного колагену, еластину, глікозоаміногліканів та інших речовин міжклітинного матриксу, підвищує місцевий імунітет і спостерігається яскраво виражений ліфтинговий ефект, що є необхідним при корекції вікових змін.

Сделать Ваше тело эластичным а а движения более сексуальными поможет стрип пластика, которой Вас научат только опытные учителя.

Залишити коментар