Пілінг для обличчя

пілінг для обличчя, пілінг, обличчя

Багато жінок, прагнучи поліпшити колір обличчя, навесні активно використовують пілінги. Чи правильно це? Пілінги бувають різними. Більшість дам застосовують скраби з великими частинками, прагнучи прибрати тьмяний верхній шар відмерлих клітин. Але ця тактика є хибною. Поверхня шкіри дуже чутлива, і такий грубий вплив приведе до мікротравм. Більше того, дуже активне очищення шкіри може пошкодити і без того тендітні капіляри.

У той же час пілінг - це обов’язкова весняна процедура. Але він повинен бути максимально щадним. Його завдання – ефективно прибирати з поверхні шкіри рогові лусочки, не зачіпаючи при цьому шар нових клітин.

Чи можна провести такий пілінг в домашніх умовах?

Звичайно, професійний догляд завжди дає більш помітний результат. Але при бажанні можна подбати про свою шкірі на дому, маючи в запасі деякий час і нехитрий набір продуктів.

Спочатку – пілінг. Кукурудзяне борошно самого дрібного помелу розведіть в двох столових ложках теплої води і нанесіть на обличчя. Потім дуже м’якими рухами, без будь-якого додаткового натиску, масажуйте шкіру обличчя протягом 3-5 хвилин. Змийте суміш теплою водою. Якщо у вас немає проблем з судинами на обличчі, можна спочатку нанести на обличчя тонкий шар меду, і на нього як би «приклеїти» суху кукурудзяну муку. Потім шкіру потрібно помасажувати і змити пілінг теплою водою.

Тепер робимо маску. Столову ложку вівсяних пластівців замочіть в двох столових ложках теплих вершків. Додайте 3-4 краплі камфорного масла і 2-3 краплі лимонного соку. Доведіть суміш до консистенції густої сметани і рівним шаром нанесіть на обличчя на 10-15 хвилин.

Ця маска дає відмінний ефект: живить шкіру, підтягує, стимулює її оновлення. Вона також має протизапальну дію і дає ефект сяйва. Повторюйте таку процедуру раз на тиждень, і ваша шкіра знову засяє назустріч першому весняному сонечку.

ООО «СКлес» является настоящим профессионалом в вопросе качества производства в Москве. Также является одним из лидеров в области строительства домов из пиломатериалов.

Залишити коментар