Пілінг і розтяжки

Пілінг, хімічний пілінг, механічний пілінг, лазерний пілінг

Для лікування розтяжок на тілі застосовують поверхневі механічні пілінги, які проводять за допомогою апарату для мікродермобразії, або серединні хімічні пілінги, які проводять за допомогою професійних косметичних ліній. Для усунення розтяжок на обличчі застосовують лазерний пілінг. Чим більше глибина впливу пілінгу, тим краще відбувається оновлення шкіри. Будь-який пілінг – це пошкодження та стресовий фактор для шкіри. Саме загальний стрес, який відчуває шкіра після глибокого пілінгу, викликає мобілізацію клітинних елементів, які починають викидати цілий каскад біологічно активних молекул. Завдяки цьому і йде оновлення шкіри.

Фрагменти зруйнованих молекул також мають стимулюючу дію. Можна сказати, що після видалення верхнього шару шкіри її клітини напружують усі свої можливості.

Можливе застосування пілінгу, лазерного пілінгу, операційного способу видалення розтяжок, за допомогою обгортань – вибір залежить від характеру, віку, глибини, природи розтяжок.

При хімічному пілінгу особливі кислоти наносяться на шкіру і як би “спалюють” глибокі шари епідермісу. До лазерного пілінгу пацієнтку готують протягом 1-2 місяців, під час яких на шкіру наносяться спеціальні креми з вітаміном С. Розтяжки “випалюють” лазерним променем.

У лікуванні розтяжок також використовується лазерне шліфування, яке може бути проведене в поєднанні з пілінгом.

Узнать все о мелком опте из Китая и сделать нужные покупки можно на сайте ru-tmall.com.

Залишити коментар