Ретиноловий пілінг

Ретиноловий пілінг, пілінги, пілінг

Ретиноловий пілінг ефективний для профілактики старіння і лікування фотостаріння шкіри, так як ретінолова кислота здатна впливати на біологічні процеси епідермісу і дерми. Метою ретинолового пілінгу є вікові зміни шкіри – втрата пружності, зморшки, пігментні плями, тьмяний колір обличчя. До складу засобу входить декілька кислот, що підсилюють дію один одного. Основний компонент жовтого пілінгу - ретиноєва кислота. Вона стимулює клітинне оновлення шкіри, сприяючи тим самим розгладженню зморшок, поліпшення тонусу і кольору шкіри.

Ретиноловий пілінг за ступенем впливу на шкіру знаходиться між поверхневим і серединним пілінгами. Ретиноїди – це активні похідні вітаміну А. Вони стимулюють клітину до поділу, оновленню, нормалізації її функцій. Тобто це фактично оздоровлення шкіри за рахунок відновлення природних внутрішніх процесів. Ретиноловий пілінг набагато легше переноситься, ніж серединний. Так само, як і фруктові пілінги, він викликає лущення, але утворює плівку. Для досягнення омолоджуючого ефекту для ретинолових пілінгів достатньо трьох-чотирьох процедур.

Після хімічного пілінгу необхідно зволожувати шкіру і уникати дії сонячних променів. Потрібно користуватися сонцезахисним кремом, щоб запобігти більш глибоке проникнення пілінгу, появи темних плям і утворення постійних рубців. Відновлення після хімічного пілінгу не дуже болісне.

Залишити коментар