Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг, пілінг

Саліцилові пілінги були дуже популярні. Зараз саліциловий пілінг не втратив свою актуальність: він відмінно підходить для проблемної та жирної шкіри. Саліциловий пілінг у вигляді пасти може застосовуватися для тіла. В’януча шкіра рук (тильна сторона долонь), груба шкіра колін – все це можна привести в порядок за допомогою саліцилової пасти.

Саліцилова кислота – це бета-гідроксикислот, вона володіє кератолитичною дією: використовується для лікування жирної шкіри. Може ісользоватися для тіла на ділянках з грубою шкірою.

Саліциловий пілінг шкіри має свою чудову особливість – успішно застосовується для проведення процедур зі смаглявою або темною шкірою. Саліциловий пілінг обличчя допомагає впоратися з себореєю, акне 1 і 2 ступеня тяжкості, постакне, природним, гормональним і фотостарінням, гіперпігментацією, віковим пігментація шкіри.

Пілінг шкіри – це свого роду лікування, тому, як будь-яка терапія, кожен з кислотних пілінгів має як свої особливі показання, так і протипоказання до застосування. До строгих загальним протипоказань на проведення пілінгу відносяться: вагітність, лактація, герпес у стадії загострення, лихоманка (температура).

Наши дети достойны только самого лучшего. Предлагаем Вам качественные и недорогие товары для детей, которые можно просмотреть и купить на сайте zabotamama.ru.

Залишити коментар