Як проходить хімічний пілінг обличчя в домашніх умовах?

хімічний пілінг обличчя в домашніх умовах
Напевно, багато хто знає, що змії ховаються і скидають стару тьмяну шкурку, після чого знову постають світу як істоти з найяскравішою і блискучою шкіркою. До того ж, казки теж сповнені перетворень з невибагливою на вигляд дівчини або навіть жаби в красуню з білою, наче сніг, шкірою.
Часом кожній жінці приходить в голову думка про те, що було б чудово, якщо б можливість подібного перетворення існувала в реальності, а не тільки в казках.
Але така можливість існує! І для отримання красивої шкіри обличчя і усунення дефектів зовсім не потрібна хрещена фея, достатньо лише дізнатися про те, який саме спосіб очищення обличчя Вам підходить, і пройти курс очищення шкіри обличчя, адже очищення це найкращий догляд за обличчям.

Магія очищення в домашніх умовах

Одним з найбільш поширених і дієвих способів очищення шкіри обличчя є хімічний пілінг. Пілінг такого роду передбачає відвідування салону краси, так як реагенти, які використовуються під час даної косметологічної процедури, мають певні особливості: чим вони ефективніші, тим більшого досвіду і майстерності вимагають від фахівця. Пілінг обличчя вимагає особливої ​​майстерності від фахівця, так як шкіра обличчя ніжна і вразлива.
Хімічний пілінг – це, по своїй суті, контрольований опік шкіри. Препарати на основі різноманітних кислот – лимонної, яблучної, піровиноградної, молочної, – наносяться на шкіру обличчя, яку готували до цієї процедури протягом декількох днів або навіть тижнів. Активні компоненти препаратів викликають відлущування верхнього шару шкіри, що складається з ороговілих, частково відмерлих клітин, після чого препарати змиваються спеціальними деактивуючими кислотними засобами. Хімічний пілінг призначають дерматологи, так як дана процедура допомагає не тільки очистити пори і позбутися від лусочок сухої шкіри, а й позбавляє пацієнток від пігментних плям, зморшок, шрамів.
У домашніх умовах можливе проведення тільки поверхневого хімічного пілінгу з використанням спеціальних засобів, призначених саме для цієї процедури. Поверхневий хімічний пілінг обличчя призначений для очищення пір і додання гладкості шкірі, він є косметичною процедурою, в той час як серединний і глибокий пілінг є не тільки косметичними процедурами, а й медичними – часто їх призначають заради того, щоб прибрати з шкіри обличчя шрами і інші дефекти шкіри.
Для проведення поверхневого хімічного пілінгу обличчя краще всього застосовувати набори спеціалізованої косметики. Набір повинен включати в себе засіб для підготовки шкіри обличчя до процедури хімічного пілінгу, сам засіб для пілінгу, засіб для зняття пілінгу, спеціальні маски для підтримки шкіри обличчя у формі. Якщо фірма не випускає окремі набори для проведення пілінгу, то варто витратити час на вибір засобів і купити їх окремо. Повні набори для проведення пілінгу в домашніх умовах можна придбати, звернувши увагу на численні лінії, що випускаються виробниками лікувальної косметики.
Для того, щоб отримати чисте обличчя, позбавитися від жирного блиску і не дістати опік, необхідно повністю слідувати інструкціям, що додаються до косметичних засобів. Засіб для пілінгу варто наносити на обличчя обережними розтираючими рухами, здійснюючи легкий масаж. Починати наносити засіб для пілінгу необхідно з області носогубной складки, щік, а потім перейти на перенісся, чоло, підборіддя. Після проведення процедури самого злущення, необхідно змити засіб для пілінгу з обличчя і нанести заспокійливий крем, який був включений в набір.

Рекомендації
Перед проведенням процедури хімічного пілінгу в домашніх умовах необхідно проконсультуватися з дерматологом, так як протипоказанням для процедури можуть бути прийняття будь-яких ліків, недавно пережита застуда або грип, деякі захворювання нирок та інших внутрішніх органів.
Більш того, Вашій шкірі можуть не підходити деякі засоби, що використовуються для такого роду очищення шкіри обличчя. Вугрі, чорні точки, інші проблеми зі шкірою також є тими факторами, які призводять до тимчасового заборони проведення процедури хімічного пілінгу або призначенням спеціальних препаратів.
Дану процедуру рекомендується проводити з грудня по лютий. Вибір таких тимчасових рамок пов’язаний з тим, що після хімічного пілінгу шкіра стає особливо чутливою до сонячного світла. Однак навіть якщо хімічний пілінг був пережитий Вами в січні, то застосування кремів з функцією захисту від ультрафіолетових променів залишається нагальною необхідністю.
Хімічний пілінг при використанні препаратів для домашнього застосування не повинен викликати неприємних відчуттів – печіння або сильного пощипування, – саме тому, якщо після нанесення засобу для пілінгу неприємні відчуття з’явилися, слід негайно змити засіб, а не чекати, коли закінчиться період очікування, зазначений виробником на упаковці.

Чисте обличчя, гладка, білосніжна, пружна шкіра – таке перетворення можливе не тільки в казках. Хімічний пілінг обличчя в домашніх умовах допоможе відчути себе молодшою ​​королевою будь-якій жінці. І самою вищою нагородою за прочитання інструкції до засобів і її виконання стане своє власне відображення в дзеркалі. До того ж, поверхневий хімічний пілінг за допомогою спеціальних препаратів для домашнього застосування є одним з важливих пунктів догляду за собою, так як він допомагає запобігти появі чорних крапок, білих вугрів і запалення пор.

Надежные таблетки для похудения Формолайн помогут сбросить лишние килограммы и подарят новое тело.

Залишити коментар