Жовтий пілінг

жовтий пілінг, пілінг

До числа кращих сучасних пілінгів відноситься ретиноєвий або “жовтий” пілінг. Жовтий пілінг вважається найбільш дбайливим і тому може проводитися навіть на молодій шкірі. Метою жовтого пілінгу є вікові зміни шкіри – втрата пружності, зморшки  , пігментні плями, тьмяний колір обличчя. До складу чудодійного засобу входить кілька кислот, що підсилюють дію один одного. Основний компонент жовтого пілінгу – ретиноєва кислота. Вона стимулює клітинне оновлення шкіри, сприяючи тим самим розгладженню зморшок, поліпшення тонусу і кольору шкіри.

За ступенем впливу на шкіру жовтий пілінг належить до поверхневий пілінгів, тому відсутні побічні ефекти, реабілітаційний період триває не більше тижня.

Особливість даного пілінгу, в тому, що при нанесенні на шкіру він не викликає первинного ушкодження шкіри, на відміну від фенолу, саліцилової кислоти та інших. Він надає потужний стимулюючий вплив на клітинні структури шкіри. Відсутність первинного ушкодження шкіри дозволяє проводити даний вид пілінгу навіть пацієнтам з тонкою, чутливою шкірою.

Після процедури жовтого пілінгу шкіра стає рівною, гладкою. Повністю зникають дрібні мімічні зморшки, зменшується вираженість більш глибоких вікових зморшок. Оскільки травматичність жовтого пілінгу мінімальна, то протипоказань для цієї процедури дуже небагато. Ретиноїди не застосовуються під час вагітності і лактації, в разі печінкової недостатності.

На досуге всегда можно разгадывать японские кроссворды, которые могут полностью заменить телевидение и другие виды развлечений.

Залишити коментар