Схід – справа тонка

східний танець живота

Чарівний і захоплюючий. Ці якості, а також відмінна грація Сходу втілюються в “танці живота”. Це видовище мало кого залишить байдужим. Манять красиві граціозні рухи, одяг танцівниці, мелодія – все в гармонії, яка і народжує ні з чим не порівнянний танець. Його коріння, як стверджують історики, починається в сивих тисячоліттях. А от щодо місця народження танцю живота існує три варіанти - Єгипет, Межиріччя, Індія. Примітно те, що ці країни внесли щось своє в появу цього танцю, на який вплинули два стилі – “baladi” і “ghawazee” З моменту виникнення, baladi був танцем самовираження жінок і виконувався тільки жінкою серед жінок, далеко від чоловічих очей. Стиль “ghawazee”, ймовірно, пішов з Індії. Поширився він по світу, завдяки циганам.

Якщо ж говорити про східні танці взагалі, як частини культури Сходу, то тут існує ряд різновидів. Це і Халіж (акцент ставиться на версію одягу танцівниці, рухах рук), сиво або танець бедуїнів, хаггала, дабке (фольклорний танець з Лівану, його виконують тільки чоловіки), андалузіанский танець, танець “шамадам”. Повна назва цього танцю “Ракса ель шамадам”. Це танець з канделябром. Зазвичай він виконувався на Сході під час весіль. Існує і три школи танцю живота: єгипетська, турецька, арабська.

Всі подробиці історії східного танцю досконально знають культурологи та етнографи. А ось пересічні шанувальники цього мистецтва, яке в наш час має велику популярністю по всьому світі, в силу своїх можливостей освоюють беліданс. Хтось – самостійно за допомогою відеоуроку, а хтось – під керівництвом професіоналів, відвідуючи студію східного танцю.

Східний танець манить своєю красою і граціозністю, пластичністю, жіночністю. А ще танець живота корисний для здоров’я. По-перше, він знімає стрес. Повільні рухи, мелодія – все це заспокоює, дозволяє зняти напруженість робочого дня.

По-друге, танець живота виробляє поставу, розвиває м’язи. Оскільки цей танець повільний, немає різких рухів, це виключає ризик порвати в’язку або розтягнути м’язи. Танець живота дає достатнє навантаження на організм для того, щоб зменшити вагу і підкоригувати фігуру.

Сшить одежду для себя просто, ведь купить швейную машинку можно в интернет магазине, где всегда высокое качество оборудования и умеренные цены. Со швейной машинкой у вас всегда будет эксклюзивная одежда сделана по вашим эскизам и предпочтениями.

Залишити коментар