Таїланд: пам’ятки міст

Таїланд

Таїланд є півострів, що знаходяться на території Південно-Східної Азії. Тут живе прекрасний, гостинний народ, готовий здивувати туристів місцевими чудесами. Жоден чоловік, який приїхав до Таїланду, не нудьгуватиме або буде проводити безцільно час. Можна зустріти як звичні пляжі, дискотеки і бари, так і масу екзотики.

Столиця Бангкок здивує розкішшю Великого королівського палацу, побудованого в традиційному тайському стилі. Недалеко від нього розташований Храм Будди, в якому зберігається знаменита статуя цього мудреця. Але це не єдині пам’ятки. Місто налічує близько 400 розкішних храмів.

Також у столиці варто відвідати музеї, де представлена велика експозиція предметів тайського мистецтва. Найстаріша вулиця міста має парадоксальну назву, яка в перекладі на українську означає – «Нова». Вона веде до набережної, де можна сісти в човен і здійснити прогулянку на воді по каналах через все місто. Тут відкриються погляду всі звичні для будь-якої столиці розваги – бари, дискотеки, караоке-клуби та ресторани (у тому числі і на воді).

У туристичному плані також затребувані міста:

Чіанг Май. Порадує не тільки мальовничими природними місцями, а й численними храмами в тайському стилі. Значно відрізняється від столиці завдяки природному ландшафту – гори, вкриті лісами й річками. Тут же роблять вироби ручної роботи, які підійдуть як сувенір.

• Аюттхая. Тут збереглися руїни древніх храмів, а також палацові комплекси XVI століття. Безліч статуй і монументів з бронзи і золота. Крім того, є й палаци сучасного типу.

• Паттайя. Унікальне місто, в якому є можливість побувати на крокодиловій фермі, де дресирувальник хвацько управляється з крокодилами голими руками. Міні Сіам вразить величністю і красою майстерно виконаних статуй, які повторюють обриси священних місць Таїланду. Зоопарк Тигрів покаже, що ці дикі і хижі кішки можуть чудово уживатися з іншими тваринами, наприклад, зі свинями. Тут же можна погодувати з соски маленьких тигренят і зробити з ними фото.

• Крабі. Там можна відпочити на мальовничих пляжах, погуляти по морських печерах, відвідати національний парк, зайнятися дайвінгом і віндсерфінгом.

Перерахувати всі визначні пам’ятки Таїланду було б просто неможливо. Це воістину дивовижна і різноманітна на розваги країна! Тут будь-який турист знайде для себе щось захоплююче. Кожен проведений день принесе масу вражень і нових відкриттів.

Ні для кого не секрет, що косметика для обличчя повинна бути дуже високої якості, і саме такою є косметика на сайті Gerome, де можна знайти все для вас потрібне та бути впевненим в натуральності вибраного товару.

Comments on this entry are closed.