Тури в Болгарію: особливості курорту Золоті піски

Тури в Болгарію

Теплі пляжі, всіяні черепашками, або ж засніжені гори, вражаючі своєю висотою, здавалося б, не можуть зустрічатися на території однієї країни. Однак Болгарія, чудова в своїй гостинності, може похвалитися таким поєднанням ландшафтів. Купити тур в Болгарію легко і недорого, але що саме можна побачити і відчути за ці гроші?

Золоте узбережжі

Курорт Золоті піски розташований на одному із самих сонячних пляжів Чорного моря. Ніжні крупинки піску шелестять під ногами туристів, берег усипаний черепашками, навколо пляжу розташовуються скелі.
Золоті піски – це один з найзнаменитіших, розкішних і комфортабельних курортів Болгарії. Курорт підійде тим людям, які бажають провести час на пляжі, але не ставати схожими на відлюдника, так як неподалік розташовується місто Варна з безліччю музеїв, магазинів і театрів.
Відвідувачі курорту мають можливість насолоджуватися відпочинком на пляжі, займатися плаванням і милуватися розкішними лісами під час екскурсій по національному природному парку.

Різноманітність у відпочинку

Золоті піски розташовані на території національного природного парку «Золоті піски». Крім подорожі по стежках, вирубаних в скелях, прогулянки по унікальному лісі і спостереження за життям дикої природи курорт передбачає і інші види розваг.
Для цінителів вин на цьому курорті передбачені екскурсії з можливістю дегустації різних сортів вин, а також ознайомлення з процесом виробництва цього п’янкого напою.
Любителі нічного життя і веселощів будуть задоволені, так як на території курорту розташовано безліч нічних клубів, а на пляжі майже щоночі проводиться дискотека під зоряним південним небом.
Шанувальники екзотичної кухні цінують курорт за те, що вибір страв на території комплексу вельми багатий. Тут подають до столу туристів наїдки з європейської, китайської, індійської, болгарської, в’єтнамської, грецької кухонь.
Люди, які обожнюють активні види спорту, цінують курорт Золоті піски за те, що на його території є можливість не тільки плавати, але й кататися на катамаранах, подорожувати на яхтах і випробувати в дії водний парашут.
Є й люди, котрі не люблять водні види розваг, але і не терплять простого проведення часу на пляжі. Навіть ці туристи не залишають курорт розчарованими, знаходячи радість у кінних прогулянках і стрільбі з лука.
Курорт обладнаний безліччю атракціонів, тому сімейні люди насолоджуються відпочинком, не боячись того, що їх діти будуть незадоволені поїздкою на море.

Тур в Болгарію не піднесе сюрпризів, здатних зменшити добробут, але він зможе наповнити життя світлими спогадами і додати сил на довгий час. Адже Золоті піски завдяки лікувальним грязям є не тільки прекрасним місцем для відпочинку і розваг, але і хорошим курортом для відновлення здоров’я.

Залишити коментар