Відпочинок в Таїланді

Відпочинок в Таїланді

На цій планеті існує місце, де вкриті позолотою і різьбленням палаци тягнуться до неба, вітер торкається до пелюсток квітучих дерев, птахи, покриті райдужним оперенням, розсікають повітря, а в сапфіровій воді близько покритих м’яким піском пляжів плавають схожі на ожилі коштовності риби. Таїланд схожий на осколок раю, випадково загублений богом на землі, і його краси відкриті для мандрівників.

Радості відпочинку
Відпочинок в Таїланді вражає не тільки своєю пишністю, але і вельми низькою оплатою за задоволення.
Насамперед, мандрівники, які не купили туристичну путівку, яка передбачає проживання в готелі, повинні потурбуватися орендою житлової площі. Залежно від міста і репутації району розрізняється і величина грошової винагороди, яку попросить господар квартири. Плата за оренду житла в Таїланді невелика: за однокімнатну квартиру доведеться заплатити близько трьохсот доларів, а трикімнатна квартира обійдеться приблизно в три тисячі доларів.
За продукти в таїландських магазинах доведеться заплатити приблизно стільки ж, скільки і в українських магазинах.
Ціни в Таїланді найчастіше є фіксованими тільки у великих магазинах і торгових центрах, а на ринках ціну, запитувану за сувенір або продукти, можна збити за допомогою торгу.
Оплата за проведення екскурсій теж може різнитися. Відвідування водоспаду Ераван може обійтися приблизно в дві тисячі доларів, у той час як за відвідування якось історичної пам’ятки доведеться заплатити близько ста доларів.
Оплата за екскурсію по підводному світу або за подорож на слонах по джунглях теж може змінюватись в залежності від маршруту і умов, створених для групи.

Кращий час для відпочинку
Для тих людей, яким подобається спостерігати за химерно забарвленими і переливаючу всіма кольорами веселки морськими мешканцями, слід вибрати пляжі острова Пхі -Пхі . Тут можна не тільки насолодитися усім розмаїттям морських мешканців, але й не турбуватися про вибір часу року, так як пірнати в околицях цього острова можна впродовж усього року.
Тим же туристам, які бажають помилуватися на великих і небезпечних мешканців безодні, можна порадити відвідати Сіміланскі острова. У водах навколо цих островів можна спостерігати безліч видів акул у їх природному середовищі існування.
Пляжі Пхукета самою природою створені ідеальним місцем для серфінгу. Любителі серфінгу планують відвідування Таїланду з квітня по жовтень.
Сафарі на слонах проводяться протягом усього року, так що, якщо людина бажає просто позасмагати на пляжі і прокотитися по джунглях на слоні, питання вибору певного місяця для відвідин Таїланду не повинне його хвилювати.
Можливість відвідування національного природного парку « Ераван » з його гігантським водоспадом із семи ярусів і прогулянки до гарячого джерела Смарагдового басейну також не залежить від пори року.
Таїланд примітний не тільки гостинністю своїх мешканців, а й гостинністю самої землі, так як більшість красот Таїланду доступні туристам у будь-який час року.

Відпочинок в Таїланді вразить будь-яку людину завдяки екзотичним туристичним маршрутам, приємним спа – процедурами, красотю підводного світу і розкішшю міст і природи. Ціни в Таїланді вражають своєю демократичністю, тому Таїланд і є одним з найпопулярніших місць відпочинку, так як покупка туристичного туру в цю країну схоже на покупку стародавньої царської коштовності за пару мідних монет.

Путівки в Таїланд та в інші країни пропонує туристична фірма Львів, яка гарантує якість відпочинку та пропонує безліч цікавих ідей.

Залишити коментар