7 найпоширеніших питань тих, хто худне

Схуднення

Ідеальну вагу можна обчислити декількома способами. Спочатку її обчислювали за формулою французького лікаря Поля Брока: з росту людини (см) віднімалася цифра 100. У підсумку виходив ідеальна вага в кг.  Однак такий підхід не враховував відмінності в будові тіла кожної людини. Тому проста формула була доопрацьована: замість 100 стали віднімати 110. Згодом прийшли більш радикальні зміни: жінкам, вік яких не досяг 25 років, слід було від росту віднімати 110, тим, хто старше 25 і до 45 років, – 105, жінкам, старше 45 – 100 (початковий розрахунок). Трохи пізніше ввели індекс маси тіла, яким сьогодні користується весь світ. Він обчислюється так: вагу в кілограмах необхідно розділити на квадрат росту в метрах. Показники, ідеальні для жінок, знаходяться в межах 19 і 24, а для чоловіків – 20 і 25.

1. Скільки можна скинути за місяць?
Два кг є оптимальною величиною, п’ять – допустимий при прогресивному схудненню.
Відмовляйтеся від надто суворих дієт для скидання ваги, щоб по їх закінченні ви не поправились дуже різко.

2. Чи корисне лікувальне голодування?
Для зниження ваги тривале голодування малоефективне. Вважається оптимальним і корисним голодувати 36 годин або 24 години щотижня. Нормалізувати обмін речовин, очистити організм і продовжити організму молодість допоможе голодування один день в тиждень тільки з ложкою меду і водою.

3. Чи є користь від занять сексом?
Один лише секс не здатний привести вагу до норми. Наприклад, при занятті сексом (активному) людина вагою 70 кг спалює за одну хвилину 2 ккал. Не особливо впливаючи на зниження ваги, секс здатний сприятливо впливати на організм жінки.
Він знижує рівень холестерину, збільшує кількість естрогену в крові, регулює гормональний баланс, знімає депресію, пом’якшує стрес і зміцнює імунну систему.

4. Ілюзії роздільного харчування
Система роздільного харчування заснована на правилі: вуглеводна і білкова їжа несумісні, їх їсти одночасно не можна.

Якщо все ж таки з’їсти і білкові та вуглеводні продукти разом, то перетравлення буде неправильним, почнеться гниття в шлунку, яке отруїть наш організм. Однак так їсть більшість жителів Землі.

Крім того, абсолютно вуглеводної і стовідсотково білкової їжі в природі немає. Наприклад, в горіхах містяться і білки, і жири, і вуглеводи, в м’ясі – і жири, і білок. Крім усього, всмоктування цих речовин в кишечнику відбувається в різних відділах. Тому, роздільне харчування не можна назвати ідеальним. Знайте міру у вживанні їжі, і все буде в порядку.

5. Звідки взялась зайва вага?
Основна причина появи зайвої ваги – дисбаланс енергії. Вона проявляється в 97% випадків. Оскільки при малій активності та гарному харчуванні надходження енергії набагато перевищує її витрата, то надлишок починає відкладатися у вигляді жирових прошарків.

Іншою причиною появи зайвої ваги вважається особливість роду. Це не тільки генетична спадковість, але і традиції, яких дотримується сім’я. Прищеплений малюкові з малих років спосіб харчування часом набагато важливіший спадковості.

6. Чому під час дієти ми «втрачаємо груди»?
При досягненні ідеальної ваги руки стають витонченими, стегна помірно округлими, ноги стрункими, а груди неживі і обвислі.

З точки зору медиків, груди (вірніше, її зв’язки) можна порівняти з гумовими бинтами. Легко стягувані, еластичні, вони з часом мають властивість слабшати. Однак на зовнішній вигляд грудей впливають не тільки дієти, наприклад фруктова дієта чи звичайне голодування , але і сила тяжіння, а також деякі фізичні навантаження. Наприклад, біг.

За дослідженнями фірм-виробників бюстгальтерів при бігу груди 3-4 розміри здатні підстрибувати під час руху на цілих 8 см! Тому варто серйозно підходити до вибору білизни для занять спортом.

Груди в основному складається з жирової тканини. Так що при схудненні ви їх втрачаєте й в області грудей.

7. Навіщо потрібен фруктовий день?
Один раз на 10 днів, а ще краще раз на тиждень корисно проводити фруктовий день. При вживанні одних лише фруктів в організм надходить менша кількість калорій, він очищається, регулюється робота кишечника.
У такий день допускається з’їдати до 1,5 кг фруктів. Варто знати, що фруктова дієта знижує тиск. Тому людям з низьким кров’яним тиском слід випивати ще й чорну каву.

Хотите похудеть и укрепить здоровье? Поход в сауну поможет убить двух зайцев одновременно.

Залишити коментар