8 причин, які блокують схуднення

Схуднення

Проекти спільного впровадження приносять українським підприємствам мільйони. Дізнайся більше про кіотський протокол та залучення додаткових інвестицій.

Ви строго дотримувались дієти і навіть скинули декілька кілограмів, але ось уже кілька днів стрілка ваги нахабно стоїть на одному місці? Як зрозуміти – це тимчасове явище чи кінцевий результат і ваше схуднення на цьому закінчилось? Розглянемо декілька причин які блокують схуднення.

8 причин, які блокують схуднення

Монодієта
Якщо цілий тиждень сидіти на дієті, що складається з одного виду продуктів, наприклад, яблучній дієти або фруктовій, то вага можна зменшитись тільки до певного рівня. Так само буває при відмові від якогось одного продукту (солодкого або мучного).

Вихід: перемикання на інші дієти або перехід на раціональне повноцінне низькокалорійне харчування.

Місячний цикл
У передменструальний період і критичні дні часто виникає набряклість (затримка рідини в організмі). Це нормально, але при цьому, незалежно від того, на якій дієті ви сидите, можлива надбавка у вазі до 2 кілограмів.

Вихід: просто почекайте. Через пару днів місячні закінчаться, а після них можна пару днів попити сечогінний чай.

Ефект «йо-йо»
Це один з побічних ефектів голодування. Після нього часто набирають колишню вагу і навіть більше після того, як повертаються до звичного режиму харчування.

Вихід: відмовтеся від експрес-дієт і голодовок. Стійкий ефект дадуть тільки повільні комплексні програми позбавлення від зайвої ваги.

Роздільне харчування
Цей оздоровчий захід покращує самопочуття і травлення. Але при такому режимі можна схуднути тільки якщо ви стежите за калоріями! Якщо добова калорійність при роздільному харчуванні вища, ніж ви витрачаєте – ви поправитесь.

Вихід: стежити за кількістю споживаних і витрачених кілокалорій.

Виключення солі
Безсольові дієти завжди дають можливість скинути кілька кілограмів за рахунок витискання води з тканин. Але ця кількість не нескінченна, тому зниження ваги зупиниться. Пам’ятайте, що при зневодненні організм прагне повернути воду назад і зберегти ту, що залишилася.

Вихід: при схильності до набряків можна під час ПМС обмежити сіль і копченості.

Гімнастика для ледачих
Так називають різні види електро- і міостимуляції, гідромасаж та інші салонні процедури, які насправді на деякий час покращують циркуляцію рідини в проблемних зонах і покращують контури тіла. Зазвичай зниження ваги вимірюється кількома кілограмами (за рахунок виведеної рідини). А потім «схуднення» зупиняється.

Висновок: потрібно підключити активну гімнастику і знизити калорійність раціону.

Ви активно займаєтеся спортом
Пам’ятайте, що м’язова тканина в 4 рази важча жирової. «Переганяючи» жир у м’язи, ви здобуваєте рельєфну, красиву, підтягнуту фігуру, але вага при цьому може стояти на місці, особливо, якщо до цього у вас не було великого надлишку жиру в організмі.

Висновок: звертайте увагу не тільки на вагу, але і на обсяги. Ще допоможе спеціальне зважування, яке визначає кількість жирової і м’язової маси.

Залишити коментар