Чому ви не можете схуднути та поради для схуднення

схуднення

Можна виділити вісім звичок, які заважають нам бути у формі. Кожна дівчина знає: калорій слід споживати не більше, ніж витрачає організм. Проте навколишній світ нав’язує нам правила, які ніяк не узгоджуються з принципами здорового харчування. Якщо ви зможете викорінити в собі хоча б дві з описаних моделей поведінки, то запросто вбережетеся від 500 зайвих ккал щодня, що дорівнює 3 кг на місяць.Прихильникам побутової економії
Чи можете ви пройти повз таку величезну коробку зефіру всього за 6 гревень?
Ми психологічно і генетично влаштовані так, що вибираємо порцію більшу, ніж здатні з’їсти. І маркетологи вміло цим користуються. Подвійні упаковки, великі коробки та знижки при оптових покупках. Ми не можемо встояти перед таким достатком, переїдаємо й неминуче округляємся.

Вихід один: оптом закуповуйте тільки корисні продукти – фрукти, овочі, соки, геркулес. Тіштеся тим, що гроші, витрачені при роздрібних покупках, при іншому розкладі все одно пішли б на джинси розміром більше.

Люблячим дочкам
Ви не можете відмовити своїй мамі або бабусі: вона стільки часу проводить біля плити, щоб порадувати вас черговим кулінарним шедевром! Коли хтось готує спеціально для вас, відмовитися буває надзвичайно складно. Якщо у вашій родині прийняті щоденні хлібосольні застілля, то гріх черевогідництва буде переслідувати вас до старості.

Як же відмовити жінці, яка подарувала вам життя? Не наполягайте на своєму режимі, краще просто відповідайте, що не голодні. Дієта для мами – не резон, а ось з таким об’єктивною обставиною, як ситість, вона нічого вдіяти не зможе.

Ласунам
Доведено, що працівники офісу, що зберігають шоколадки у себе в столах, їдять їх у два рази частіше, ніж ті, кому потрібно пройти хоча б шість кроків до жаданого батончика. Дотримуйтесь дистанцію!

Кладіть печиво і пастилу на верхні полиці і в морозильник – з очей геть, із серця геть, з рота геть! А на перший план висувайте грейпфрути, салат, рибу, сир і чай на травах.

Гедоністкам
Не викликають жодних заперечень девізи «потрібно брати краще від життя» і «один раз живемо»,  погані тільки одним – вони часто обертаються ожирінням і хворобами серця.

Спробуйте справлятися з щоденним стресом не за допомогою рясної їжі, а як-небудь інакше. Відкривайте нові радощі життя, гуляючи в парку або відвідуючи spa. Тоді і їжа буде приносити вам справжнє задоволення, а не просто придушувати погані емоції.

Любителькам відкладати на завтра
Худе щасливе завтра має звичай не наступати ніколи. Завжди на носі буде вечірка з піцою і морозивом або поганий день, що вимагає заїсти поганий настрій шоколадкою.

Для початку забудьте слово «дієта» і змініть ставлення до способу життя. Поступово вводьте в раціон корисні продукти і їжте досхочу.

Прихильниця дієтичного харчування
Зараз з’явилася велика кількість низьковуглеводних і знежирених продуктів, які виробники видають за саму здорову їжу. Ми з задоволенням віримо цим казкам і у величезних кількостях поглинаємо «нульові» йогурти та сирки, джеми на замінниках цукру і зернове печиво.

Калорії залишаються навіть в самих дієтичних продуктах. Люди зазвичай з’їдають низькокалорійного морозива на тридцять відсотків більше, ніж простого, і цим зрівнюють обсяг спожитих калорій. Задумайтеся: краще менше, та краще.

Спортсменкам
Багато схильні переоцінювати «енергетичну цінність» фізичних вправ. Навіть якщо ви задихалась на біговій доріжці, це не означає, що ви спалили всі калорії, набрані на вчорашній вечірці. Займатися потрібно регулярно, за планом, інакше ви назавжди запам’ятати навколишнім дівчиною в безрозмірних треніках.

Ласункам
Ви любите, коли меню радує око: 20 страв з м’яса, 30 видів десертів … І все хочеться спробувати!

Вийміть з цього користь. Гордо наповнюйте тарілку всіма видами злаків, рибою, індичкою та овочами і всупереч усьому – худніть!

Предлагаем посетить интернет магазин корейской косметики, где можно найти и приобрести много качественной косметики по доступным ценам.

Залишити коментар