Чи можливо схуднути без дієт?

схуднути без дієт

Схуднути на дієті може практично кожен. Однак таке приведення ваги в норму пов’язане з низкою недоліків. Наприклад, багато дієтологів виступають проти дієт, особливо суворих, так як для людського організму це величезне навантаження. Особливо шкідливі суворі дієти, метою яких є зниження ваги в рекордно короткі терміни. Після таких дієт вага, по-перше, швидко набирається назад, а по-друге, організм від цього страждає ще сильніше.

Як схуднути без дієти? – Питання, яке є для багатьох таємницею, покритою мороком. Насправді, нічого складного, єдине – контроль і регулярність.

Як швидко схуднути без дієти – солодкий сніданок

За час нічного сну організм витрачає велику кількість глікогену, який був в запасів протягом минулого дня. Відповідно, вранці під час сніданку потрібно заповнення вуглеводів в організмі. Для цього і необхідно з’їдати на сніданок щось солодке – тістечко, шоколад, солодку булочку і т. д. побоюватися, що це позначиться на масі тіла, не варто, так як в ранкові години швидкість обміну речовин і перетравлення найвища, та й за весь наступний день організм встигне переробити вуглеводи.

Як швидко схуднути без дієти – оптимальна кількість їжі

Разова порція їжі не повинна перевищувати чотирьохсот грамів – саме таку кількість їжі організм може переробляти і засвоювати, не відкладаючи нічого зайвого в жир. Якщо людині більше сорока п’яти років, то така норма скорочується до двохсот грам, так як швидкість обміну речовин в цьому віці помітно знижується.

Як швидко схуднути без дієти – більше пити

Фізіологи вважають, що жага нерідко сприймається організмом як голод. Іншими словами, відчувши голод, слід спочатку випити води, а через деякий час об’єктивно оцінити, чи хочеться до сих пір їсти чи ні.

Крім того, дуже важливо випивати «правильну» кількість води в день. Справа в тому, що менший об’єм води може стати причиною зневоднення, а більший дасть навантаження на нирки. З цієї причини й існують певні норми щодо того, який обсяг рідини повинен вживати в день людина в залежності від віку. Так, граничний мінімум для дорослої людини – півтора літра води в день, не беручи до уваги інші напої.

Як швидко схуднути без дієти – їсти овочі

Основний раціон здорового харчування – це овочі. За правилами збалансованого харчування в щоденному раціоні людини повинно міститися не менше половини кілограма овочів, не менше трьохсот грамів фруктів (без винограду і бананів), не менше п’ятдесяти грамів висушених фруктів.

Як швидко схуднути без дієти – маленькі порції

Якщо людина помічає, що почала повніти, хоча зовні цьому не сприяють ніякі чинники, цілком можливо, що вона просто харчується великими порціями. Справа в тому, що навіть занадто велика тарілка, з якої звикла їсти людина, може стати причиною переїдання.

Як швидко схуднути без дієти – вечеря необхідна

Поширена думка, що «вечерю треба віддавати ворогові» абсолютно не виправдано з точки зору дієтології. Вечеря – це 25 денного раціону харчування, і вона не менш важлива, ніж сніданок або обід. Розслаблення шлунково-кишкового тракту у вечірній час це важливо, але не менш важливо і попередити навантаження на нервову систему, пов’язану з вечірнім почуттям голоду, так що вечеря бути повинна. А от інше питання, з чого вечеря повинна складатися. Найкраще віддати перевагу на вечерю легкий овочевий салат і склянку маложирного йогурту або кефіру. Таким чином, і кишечник не буде відчувати навантаження, і відчуття голоду турбувати не буде.

Як швидко схуднути без дієти – правильний сон

Як не дивно, саме правильний сон несе відповідальність за правильну масу тіла. Сон регулює всі процеси в організмі, і якщо вони налагоджені і синхронізовані між собою, то і вага прийде в норму.

Залишити коментар