Холодильник на замок або як впоратися з вечірнім переїданням?

як впоратися з вечірнім переїданням

Всі ми знаємо і начебто згодні з тим, що їсти після шести – це шкідливо, погано і не личить дівчатам, які стежать за своєю фігурою. Але іноді ж так хочеться вискочити ввечері на кухню (особливо, зайшовши додому з холоду після зустрічі з подругою або коли затягнувся улюблений фільм, за який ти всім серцем переживаєш) і що-небудь вкусити.

До того ж, апетит після вечері – зовсім непередбачуваний. Можна щільно поїсти напередодні, урочисто пообіцяти собі: «більше ні крихти в рот!», Та все ж в якийсь момент зірватися і «знищити» півхолодильника, навіть не дістаючи їжу з каструль. Як же приборкати хижого звіра всередині себе, який весь час норовить порушити здоровий режим харчування?

Перший перевірений засіб – це гаряча ванна (можна робити ванну із заспокійливими ефірними маслами). Дуже часто наш організм реагує не вчасно розігрітим апетитом на стан збудження. Гаряча ж ванна розслабляє і заспокоює, а відповідно – і притуплює відчуття голоду.

Також будуть гарні відвари м’яти або зелений чай з чайною ложкою меду. Рідина наповнює наш шлунок швидше, і після випитої кружки чаю нам вже не хочеться що-небудь їсти. І приємно, і корисно одночасно.

«Обдурити» організм можна за допомогою жувальної гумки. Необхідно вибирати солодку, фруктову жуйку. Смак цукру і фруктового соку в комплексі з жувальними рухами створять ілюзію того, що тільки що ви злегка перекусили. І шлунок на час заспокоїться.

Корисна звичка – чистити зуби на ніч після їжі – також піде на користь у боротьбі з переїданням. Після чищення зубів мозок рефлекторно буде отримувати інформацію, що прийоми їжі на сьогодні – закінчений.

Прогулянки перед сном на свіжому повітрі, особливо в приємній компанії, будуть відволікати від думок про їжу. Тому, повернувшись, ви, швидше за все, захочете міцно заснути, а ніяк не сходити на кухню.

Кілька фізичних вправ допоможуть організму переключитися з голоду – на спалювання калорій, і після невеликої зарядки в кінці дня у вас, швидше за все, вже просто не залишиться сил на їжу.

Захопитися чим-небудь і забути про апетиті – найкращий засіб, щоб його не задовольняти. Поспілкуйтеся з цікавою людиною в соціальних мережах, знайдіть он-лайн фільм, від якого складно буде відірватися на перекус. Єдине табу – це кулінарні форуми. Від них, мабуть, їсти захочеться ще більше.

Солодкі фруктові і квіткові аромати позитивно впливають на нервову систему, заспокоюючи її, і примушуючи забути про бутерброди і тістеча на ніч. Запаліть ароматичні свічки або понюхайте ефірне масло з ароматом ванілі або солодкого апельсина. Це трохи притупить бажання поїсти.

Якщо все-таки дуже хочеться що-небудь з’їсти і не вдається впоратися з голодом за допомогою теоретичних та мотиваційних способів – погризіть яблуко або повільно рассосіть два кубика шоколадної плитки. У таких кількостях їжа не зашкодить вашій фігурі, але дозволить на якийсь час «заморити черв’ячка».

Хоча, звичайно, найкращим методом позбутися від пізніх перекусів буде просте виключення з дому всіх продуктів, якими можна перекусити – фруктів, бутербродних наборів, шоколадок і т.д. Увечері, наприклад, під час телевізійної реклами, коли ви прибіжите на кухню з наміром швидко що небудь закинути в рот, але при цьому не знайдете нічого «швидкого», вам навряд чи захочеться підігрівати каструлю з супом або варити макарони…

Залишити коментар