Головні помилки дієт для схуднення

дієта

Помилка 1. Нема дозволених продуктів
Як ви вважаєте, яку найчастішу фразу говорять люди, які намагаються схуднути? «Я ось цього не їм, я – на сиджу дієті». Цей універсальний вираз допомагає відмовити собі в солодкому, мучному, м’ясному, солоному. Виникає питання, а чим тоді можна харчуватися?Дієта – це само собою обмеження в їжі, але потрібно також знати що можна їсти.
Коли ви сідаєте на дієту, слід чітко уявляти яким буде ваш раціон, чим ви будете харчуватися. Багато хто сідаючи на дієту вважають, що сівши на дієту і відмовившись від шкідливих продуктів одразу ж звідки не візьмись з’являться корисні.  Якщо розраховувати харчуватися “Що Бог дасть” дуже не мудро і не далекоглядно. Як показує практика, зазвичай Бог посилає нам не менш шкідливі продукти, такі як салатики заправлені майонезом.

Помилка 2. Нема певної стратегії харчування за межами дому

Настав час підійти до даного питання більш детально: які саме продукти будуть містити в собі сніданки, обіди та вечері. Вирішили? А зараз слід визначитися як саме ви будете харчуватися за межами дому, наприклад на роботі.

Той хто думає, що переб’ється на протязі дня мінеральною водою, розстається з дієтою одразу ж на другий день. Слова,  що найкраща дієта «не жерти» перестають втішати дуже швидко.

Помилка 3. Забагато низькокалорійної їжі

Представимо собі, що з харчуванням за межами дому все вирішено. І з раціоном ви також вже визначилися: він буде містити в собі низькокалорійне листя салату та помідори, які можна їсти скільки влізе.

Помилка 4. Незбалансована дієта

Дієта повинна бути збалансованою за кількістю білків, жирів, вуглеводів і мікроелементів.

Якщо ви вирішили на нетривалий дієтичний експеремент, який буде проходити на протязі 2-3 днів, організм знайде резерви, щоб покрити нестачу тих чи інших речовин. Але якщо ви вирішили дотримуватись дієти більш ніж два тижні і більше, то слід забезпечити організм всіма необхідними речовинами.

Помилка 5.  Дієта – як спосіб заощадження на харчуванні.

Все зрозуміло: дієта – це коли слід менше їсти, а коли менше їсти – можна більше заощадити грошей.

Дієта – це спосіб харчування, який потребує всіх необхідних вітамінів та мікроелементів, щоб організму нічого не бракувало і він нормально функціонував і радував вас результатами. Тому не можна вважати, що на дієті можна зекономити, скоріше навпаки. Ви ж не зможете купити корисні дешеві продукти в кіоску навпроти, які потрібні для дієти.

Помилка 6. Різкі початок і закінчення дієти

Після рясного застілля та переїдань виникає істеричне рішення “Все, з завтрашнього дня сідаю на дієту”.  Після перегодування до упаду а потім різкої відмови від їжі організм відчуває глибоку відразу до господаря.

Тому, в будь – яку дієту слід входити помаленько, щодня знижуючи рівень калорійності в їжі. І тим більше, потрібен легкий вихід з дієти, інакше можна не уникнути проблем зі здоров’ям і швидкого повернення ваги.

Помилка 7. Нерегулярне харчування

Намагайтесь завжди дотримуватись певного розкладу їжі, який ви обрали для себе. Це може бути як і двогодинне так і чотиригодинне харчування. Це дасть змогу вашому організму швидше привикнути до нового способу харчування.

Ну а найкраще взагалі собі нічого не забороняти! Харчуватися в задоволення і стрункішати!

Если вы хотите обновить ванную комнату тогда для вас будет полезен интернет-магазин Belezza, в котором вы всегда сможете найти новые и современные смесители и краны.

Залишити коментар