Худнемо без дієт

схуднення

Дієта – це звісно дуже добре, але чи можна скинути вагу, не дотримуючись дієт? Ми точно знаємо, що можна, але потрібно дотримуватися певних правил з харчування, як в кухарській книзі, щоб досягти результату.
По-перше, вам слід забути про три букви “Т”: тафта, тапочки, телевізор. Якщо ми хочемо схуднути то вам доведеться забути про лінь і про вищеперелічені “Т”. Тим більше, та реклама, як показується по телевізорі (гамбургерів, ковбас і сирів) не є для вас найкращим помічником під час схуднення.
По-друге, не слід налаштовуватися на процес схуднення, як на болісну та жахливу процедуру.Ви повинні підходити до питання схуднення з радістю та великим бажанням змінитися. Щоб додати собі азарту придумайте для себе певний спосіб харчування, ставте собі маленькі цілі та досягайте їх.

І запам’ятайте – не повинно бути ніяких швидких дієт! Все повинно відбуватися, повільно довго і надійно!

По-третє, спробуйте уявити собі якою ви будете після досягнення бажаної мети – це додасть вам позитивного настрою. Як відомо, візуалізація – це сильна річ, якщо тільки нею правильно користуватися.

По-четверте, їсти потрібно тільки тоді коли ви справді голодні, пережовуючи все ретельно і повільно, таким чином і їжа засвоюється краще і процес насичення білків відчутний.

Їжу слід приймати там, де і належить – за столом. При чому дивитись телевізор, читати книги чи робити ще щось в цьому роді не бажано.

По-п’яте, якщо не тільки ви страждаєте від зайвої ваги, але й ваші родичі чи знайомі – худніть колективно, підтримуючи одне одного. Разом займайтеся спортом, придумуйте відповідне меню, діліться одне з одним проблемами в плані схуднення.

І запам’ятайте дещо важливе, змінюючись ззовні ви будете змінюватись зсередини і навпаки. То ж удосконалюйтесь та працюйте над собою, тільки тоді буде результат.

Що ж насправді криється за тягою до солодкого?

Американка Connie Bennett, яка написалп  книгу «Цукровий шок», пише, що неможливо перестати їсти солодке, якщо не знати які почуття криються за цим. Коли вам дуже сильно кортить з’їсти щось солоденьке то думки про те, які ж все таки шкідливі для організму цукор та рафіновані вуглеводи зовсім не допомагають. В момент коли вам нестримного хочеться з’їсти солодкого постарайтесь провести самоаналіз. Ця методика, за словами Connie Bennett, вже допомогла багатьом людям позбутися від цукрової залежності. Якщо саме під впливом емоції ви порушуєте дієту ( а ак відбувається у більшості випадків), то є дуже корисним усвідомити основну причину потягу до солодкого.

Подумайте собі: чому ви хочете порушити дієту, плюнути на благі наміри лише заради маленького шматочка солодкої їжі, що не містить ні клітковини, ні поживних речовин і взагалі нічого корисного?

Постарайтесь швидко дати відповідь на наступні запитання. Відповіді, що приходять в голову найшвидше, як правило є найчеснішими. Відповідайте щиро «так» або «ні».

І так, коли вам нестримно хочеться з’їсти щось солоденьке, чи відчуваєте ви

* Злість * тривогу * безсилля * сором * образу * збентеження * нудьгу * каяття * поразку * депресію * розгубленість * розчарування * заздрість * роздратування * провину * безпорадність * непотрібність * душевний біль * ревнощі * самотність * зневіру * сонливість * втома * тривогу * відчай

Якщо справжня мотивація тяги до солодкого відома то ви можете використати її собі на благо. Складіть список тих емоцій, які більш за інші змушують вас їсти солодке і порушувати дієту. Носіть список емоцій завжди з собою для самоаналізу. Також такий самий список слід мати вдома, прикріпити його до холодильника, телевізора чи комп’ютера.

Якщо ви почитали статтю до кінця і слідуєте всім правилам, то значить ви вже краще підготовлені до зустрічі з солодощами. Усвідомлення емоцій, які вами керують в той час коли ви бажаєте з’їсти щось солодке зробить вас сильнішою людиною і дасть внутрішню мудрість сказати “ні” наступного разу коли спокуса буде великою. Ви повинні зрозуміти, що ви значно сильніші ніж звичка їсти солодке. І пам’ятайте, що життя набагато солодше і цікавіше без рафінованих солодощів.

Интересно как устроен автомобиль Пежо 308? Впринципе ничего сложного, большая часть моделей Peugeot 308 имеют пяти-ступенчатую механическую коробку передач, но часть оснащается и автоматикой.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Ксюша

Будемо пробувати настроюватись на позитивний лад))

Залишити коментар