Легкі способи схуднення

Легкі способи схуднення

Ми, дівчата, віримо в чудеса, з самого дитинства. А коли виростаємо, віримо ще більше. Наприклад, що за 10 днів можна скинути 10 кілограм. Можна, напевно. Але які наслідки? І чи надовго?  Безсувнівно, є легкі способи схуднути. І, тим не менш, щоб стати стрункою, потрібно трудитися, потрібно старатися. У світі багато спокус, одна з них – їжа. Не завжди корисна, на жаль. А ще стрункість і лінь – поняття мало сумісні. Треба бігати, віджиматися, або хоча б ходити. Багато. Ще не відключайте голову. Тут вона стане в нагоді. Потрібно багато читати, думати, поєднувати (м’ясо з овочами, наприклад). Читайте різні відгуки про різні методи, історії схудлих і щасливих, форум про гречану дієту, все те, що вам допоможе зрозуміти, що стрункість – це не мрія. Для вашої скарбнички знань про схуднення я підготувала кілька порад, які будуть корисні всім спраглим ловити погляди чоловіків на своїй точеній фігурці і забути раз і назавжди слово «Пишка».

Поради для схуднення

1. Щоб почати втрачати вагу в день потрібно випивати не менше 2х літрів води. Цій необхідності, до речі, є медичне обгрунтування. Вся справа в тому, що нирки повинні отримувати достатню кількість води для того, щоб печінка могла розщеплювати жири. Що ж поробиш, раз все в нашому неповторному організмі настільки взаємопов’язане.

2. У день має бути не менше 5 прийомів їжі, щоб схуднути. Коли ми їмо як попало, організм уповільнює процес обміну речовин, він немов би починає працювати в режимі бойової готовності, коли перестає регулярно (кожні 3-4 години) одержувати їжу, і … запасається енергією, і в ці моменти процес згоряння жирів просто-напросто зупиняється .

3. Купи собі гирьки, невеликі. Просто іноді, як п’ятихвилинки відпочинку, піднімай їх. Не треба старатися годинами. Такі прості силові вправи активізують процес обміну речовин і допомагають не втрачати м’язову масу.

4. Не ігноруй білки. Вони потрібні для формування м’язів.

5. Не забувай про аеробні вправи (ходьба, плавання). Найкраще займатися ними відразу ж після силових вправ.

6. Як це не дивно, але якщо ти будеш мало їсти, ти скинеш мало ваги. Не треба зважувати кожне з’їдене блюдо. Будь розумніший, думай і шлунком і головою.

7. Уникай запорів. Вони-то вже точно не допоможуть схуднути! Як уникнути? Пий більше води, їж більше продуктів, що містять клітковину (крупи, овочі, фрукти). До речі, чудовий ефект гречаної дієти підтвердження того, що клітковина просто незамінна при схудненні.

8. Час від часу, піддавайся спокусі, потіш себе і їж те, що хочеться. Так ти уникнеш стресу. Адже стрес і схуднення несумісні … По вихідних подаруй собі обід чи вечерю без правил. Якщо ти бачиш, що раз на тиждень для тебе забагато і ти не втрачаєш вагу, то роби це рідше – раз на 2 тижні. Вирішуєш ти, прислухайся до свого тіла, йому видніше.

__________________________________________________________

Тепло і затишок в оселі – найкращі вікна Рехау для вашого дому. Продаємо вікна Рехау в Києві та по Україні.

__________________________________________________________

Ищешь гостиницу в Одессе? Лучшие гостиницы в Одессе на 1 странице. 3 звездочная гостиница Юность в центре Одессы.

__________________________________________________________

Global Gathering 2011 Київ

__________________________________________________________


Залишити коментар