Правила схуднення до літа без шкоди для здоров’я

схуднення до літа

Прийшла весна, час поміняти свій гардероб на більш легкий. А потім і зовсім літо, тут вже нічого не приховаєш, тепер доведеться трохи навіть і оголитися. Але як це зробити, якщо після зими, зайві кілограми це закономірність. Самий вірний варіант в такому випадку це правильне харчування і регулярне заняття спортом. Якщо потрібно схуднути до літа, то варто скористатися порадами, які будуть описані в статті, і до літа ви будете у відмінній формі.

І так, план по боротьбі із зайвими кілограмами:

- Кажуть, що розвантажувальні дні це чудово. Для нашого випадку краще прискоритися і зробити собі такі розвантажувальні дні два рази на тиждень. Харчуватися, в які варто тільки кефіром і гречкою, яблуками, пити воду, а також зелений чай.

- Але, маючи два розвантажувальних дні, у вас в запасі п’ять звичайних днів, в які ви можете надолужити згаяне. Для того щоб такого не сталося, вам краще відмовитися від жирного (вершкове масло в тому числі) і солодкого, а ще краще ніколи не вживати швидке харчування.

Звичайно, в цьому випадку не потрібно повністю відмовлятися від жирів, білків і вуглеводів, так як це зовсім неправильно. Організм людини має потребу у всіх цих речовинах і якщо їх на час повністю викорінити, то потім організм нажене все, чого позбувся. Варто просто замість прийняття в їжу жирної свинини з’їсти варене куряче м’ясо, відмовитися від бутерброда з вершковим маслом помінявши його на салат з овочів приправлений олією, а замість смачного торта поїсти сухофрукти.

- Дуже природним способом і досить лояльним у такому складному процесі, є не прийняття їжі за кілька годин до сну, приблизний час це 3-ри або 4-ри години. Якщо раптом, ви все-таки дуже хочете їсти, то вашими не замінними друзями повинні стати яблука або кефір.

- Також бажано додати в щоденний раціон такі продукти як курага і чорнослив. Всі ці сухофрукти дуже сприятливо впливають на організм, покращуючи травлення. Курага і чорнослив допомагають очиститися кишечнику від різних шлаків, що не дає організму в цілому функціонувати.

- Якщо для спорту, з якихось причин, не вистачає часу або просто немає ні найменшого бажання, то потрібно просто злегка напружувати м’язи тіла і бажано робити це якомога частіше. Займатися цим можна скрізь і завжди: стоїте біля плити – будь ласка, сидите за комп’ютером, лягаєте спати або читаєте цю статтю – все це дуже легко. Ви можете просто покрутити руками, поростягуватися, потанцювати, потопати ногами, покрутити обруч або просто походити всюди пішки. Це досить легкі вправи, але дуже ефектні в даній ситуації. Але, якщо ви почнете бігати вранці або просто робити зарядку, то наблизите себе до перемоги над кілограмами. Наприклад, Демі Мур у цьому питанні віддає перевагу  качанні пресу.

Ці легкі і досить прості правила, зможуть позбавити вас від таких непотрібних зайвих кілограм. Ви спокійно, зможете збити лякаючу вас стрілку на вагах, в те місце, про яке мріяли і прагнули, чітко виконуючи всі вищевказані правила.

Свежие и новые подушки подарят вам крепкий и приятный сон, но не стоит выбрасывать старую постель, ведь реставрация подушек и одеял – это верный вариант периодически очищать свои спальные принадлежности.

Залишити коментар