Схуднення в потрібних місцях за допомогою фітнесу

Схуднення

Багато жінок, що намагаються позбавитися від зайвої ваги, стикаються на своєму нелегкому шляху з цілою низкою проблем. Деяким вдається скинути пару-трійку кілограм, але на цьому весь процес схуднення і зупиняється. Інші досягають потрібної ваги, але, не встигнувши насолодитися стрункістю своїх форм, набирають зайві кілограми знову. Треті худнуть, але не там, де потрібно: живіт і стегна «залишаються», а інші частини тіла зменшуються в об’ємах. Чому так відбувається, чи може фітнес допомогти вирішити цю проблему?

Жирові відкладення метаболічного характеру виникають внаслідок порушення обмінних процесів в організмі. Позбутися від цього виду жиру можна за допомогою таблиці калорійності продуктів, дієт, очищення організму від шлаків, використання БАДів, масажу, активних фізичних вправ і т.д.

Але є ще й постуральний жир (від англійського posture – постава), для якого характерна більш жорстка структура і позбутися від якого складніше, ніж від жиру, отриманого внаслідок переїдання або порушення обміну речовин.

Давайте дізнаємося про це докладніше. Виявляється, накопичення постурального жиру в організмі відбувається за рахунок порушення постави, коли слабкі м’язи спини не здатні утримувати хребет у правильному положенні. І тоді організм починає задіяти внутрішні «резерви»: відбувається нагромадження жирової тканини, яка доповнює м’язову тканину і допомагає опорному апарату у виконанні його безпосередніх функцій. Таким чином, організм використовує жирові тканини для підтримки правильної постави і, поки м’язи не будуть здатні справлятися з цим завданням самостійно, організм буде «чинити опір» вашим спробам позбутися постурального жиру.

Дієти не зможуть допомогти вам у боротьбі з постуральним жиром з однієї простої причини: обмежене надходження поживних речовин в організм, провокує ослаблення м’язів опорного апарату, на що організм реагує однозначно – він знову-таки створює підтримку м’язам за рахунок накопичення постуральних жирових відкладень. Рецепти салатів з дієтичних продуктів, соки, йогурти і мюслі виявляються неефективними. Тому в даному випадку ніякі традиційні методи схуднення не спрацьовують, а, навпаки, можуть ще й погіршити ситуацію.

Що ж робити з постуральним жирами? Відповідь очевидна – відновивши діяльність свого опорного апарату, ви позбавите організм від необхідності накопичувати постуральні жири і тоді зможете, нарешті, від них позбавитися. Отже, найближчим часом основним завданням для вас має стати зміцнення м’язів спини і відновлення правильного положення хребта. В якості додаткових заходів, слід розробити грамотну програму фізичних вправ і підкріпити її корекцією раціону харчування. Тобто спочатку спорт і фітнес, а тільки потім дієти. З цих питань ви завжди можете звернутися до компетентних дієтологів фахівцям з лікувальної фізкультури, розкажуть про зміцнення спини і у фітнес-центрі. Втім, при бажанні кожен може скласти ефективну програму дій цілком самостійно,  знайти інформацію з цих питань зараз не складає особливих труднощів. Сподіваємося, тепер багатьом жінкам вдасться зрозуміти причини своїх проблем із зайвою вагою і вирішити їх заради своєї стрункості і краси.

А Вы знаете что такое манга? Узнать больше о ней и скачать мангу можно на сайте jyuukenbu.info.

Залишити коментар