Як не набрати вагу під час свят

зайві кілограми

Погодьтеся, що під час свят складно не набрати зайві кілограми. Складно, але можна! Секрет простий – стриманість в обсягах їжі і правильний баланс між уживаними продуктами.

1. Зайві калорії спалюються при активному способі життя – дозвольте собі 30 хвилин вправ в день. Фізичне навантаження дозволить Вам розслабитися, і Вам не потрібно буде багато їсти, щоб зняти зайву напругу під час святкових днів.

2. Вода, Вода і ще раз Вода – невеликі порції води по ходу дня дозволять Вам довго залишатися свіжим. Вода допомагає поживним речовинам засвоюватися краще і виводить токсини з організму. Вона регулює температуру тіла людини і що ще краще – вона не містить ні грама жиру, ні однієї калорії і в ній немає холестерину.

3. Будьте снобом в плані вибору страв – не витрачайте дорогоцінні калорії на чіпси і крекери. Їжте тільки те, що ви дійсно любите!

4. Не розпорошутесь на безліч різних страв. Різноманітність прикрашає наше життя, але ж є ще й діагноз «переїдання»!  Наприклад, при виборі страв зупиніться тільки на солоних, або тільки на м’ясних стравах.

5. Не приховуй! Не набирайте занадто багато їжі і робіть тільки один візит до святкового столу. Використовуйте самими маленькими тарілками. Спочатку кладіть на свою тарілку овочі, і тільки потім приступайте до вибору висококалорійних солодощів та сирів. Їжте невеликі, низькокалорійні страви, і результат не змусить себе довго чекати.

6. Під час вечірки тримайтеся подалі від святкового столу: до тих пір, поки Ви собі нічого не поклали, Ви і поняття не маєте про те, скільки реально можете з’їсти! Так що саме жахливе, що тільки може трапитися з Вами на вечірці – стояти поруч зі столом.

7. Пийте менше алкоголю. Алкоголь представляє собою подвійну небезпеку для Вашої фігури під час свят. Якщо ж Ви вирішили випити, то між коктейлями не забувайте про склянку води.

8. «Я за це заплатив, і я збираюся це з’їсти» – те, що Ви заплатили за їжу, ще не означає, що Ви повинні з’їсти все до кінця. Заберіть частину з собою. Порції в ресторанах часто в 2-3 рази перевищують те, скільки Вам дійсно потрібно. І якщо Ви вже наїлися, то припиніть ж, нарешті, їсти!

9. Розплануйте свій час. Організуйте себе і навчіться управляти своїми очікуваннями від свят, інакше стресів не уникнути! А стрес – це ворог стрункої фігури! І будьте реалістами – все встигнути неможливо, а от для відпочинку потрібно обов’язково залишити час.

10. Помірність в усьому – це запорука гармонійного життя. Не забувайте про принципи здорового харчування, їжте більше фруктів і овочів, уникайте висококалорійної їжі. І не відкладайте на завтра початок своєї програми схуднення!

Узнать все о микроскопы и купить его себе можно на сайте http://optical.com.ua/category_22.html, где Вы останетесь довольны покупкой.

Залишити коментар