Як не помилитись в виборі дієти або як надовго позбутись від зайвих кілограмів

Дієти для схуднення

Останнім часом дуже часто почала думати про дієти, це й не дивно, адже свята минають, а кілограмчики на стегнах і животику з’являються. Вважаю не в мене одної така проблема :-)   . Після чергового застілля я прийшла додому і задумалась чи не пора вже збавити оберти. Я думаю, що після свят багато дівчат почнуть заходити в інтернет та шукати різноманітні способи схуднення або ж  дієти. Щоб ви не помилились в виборі дієти хочу вам дати декілька порад.

Як відомо, бувають лікувальні дієти та дієти для для схуднення. Про лікувальні дієти довго говорити не буду, так як всі знають для чого вони призначаються. Якщо ви все ж хочете про них дізнатись більше, або вам потрібна одна з дієт то заходьте сюди.

Дієти для схуднення, як ви вже зрозуміли, призначені для схуднення.  Вони також бувають різні:

  • низькокалорійні дієти – зменшення загальної кількості калорій на добу;
  • маложирні дієти – зменшення кількості жирів;
  • маловуглеводні дієти – зменшення вуглводів в їжі;
  • Монодієти – передбачають вживанн лише одного продукту;
  • білкові дієти – основою раціону при даній дієті складають тваринні білки;
  • жирові дієти – вживання великої кількості жирів.

Так як ми, дівчата, всі різні за природою, то й смаки у нас різні, тому кожна може вибирати дієту на свій смак. Тим більше, якщо ви полюбляєте, наприклад, м’ясо, то на білковій дієті вам буде значно легше сидіти ніж на жировій. Тому, якщо подруга запропонує вам дієту на якій вона скинула багато кілограм, але вам вона не подобається – не слід на неї сідати, користі від цього не буде.

Как женщина может понять, что беременна? Существует ряд основных признаков, которые указывают на наличие беременности. Какие бывают первые признаки беременности?

На маю думку дієта не повинна бути занадто обмежена, також не люблю дієти де меню розписане на цілий день – вони ставлять людину в певні рамки, а це призводить до постійних думок про їжу, що в свою чергу може відбитись на емоційному стані. Так що дієти, побудовані на такому принципі, я б вам радила відкинути.

Найкращою дієтою вважаю парову дієту – можна їсти практично все, але приготоване на пару, ще й користі приносить багато. Ну кому таке може не сподобатись? До речі, її можна взяти за спосіб харчування на все життя. Роздільне харчування також вважаю хорошим способом харчування, хоча думки з цього приводу  у багатьох лікарів розходяться. Щоб не було запитань чому я виділяю саме тих два способи харчування скажу, що пробувала дотримуватись і одного і другого. Продукти приготовані на пару дуже смачні, особливо м’ясні страви, а також зберігають в собі багато вітамінів а містять менше калорій. Я б звісно старалась дотримуватись такого харчування завжди, але на жаль поки що не маю пароварки, а кожного разу використовувати нові методи готування на пару не має часу. В захист роздільного харчування хочу сказати, що після прийому їжі відчувається одночасно ситість і легкість в організмі, що не скажеш про звичайне харчування. На жаль не в кожного знайдеться часу і можливостей, щоб дотримуватись парової дієти чи роздільного харчування, тому раджу створити свою особливу дієту, яка б вам подобалась і яку б ви з радістю дотримувались. Не полінуйтесь скласти список не корисних продуктів від яких ви б могли відмовитись. Замінюйте шкідливі висококалорійні продукти на більш легкі і дієтичні. Скоротіть свою порцію їжі спочатку на третину а потім на половину. Старайтесь проводити одноденні голодування кожного тижня, або просто розвантажувальні дні на яблуках чи кефірі. А також не забувайте кожного дня дивитись на себе в дзеркало і увляти себе більш стрункою, це може додати вам сили не зірватись.

Окремо хотіла б поговорити з вами про монодієти. Я вже писала вище, що монодієта передбачає вживання лише одного продукту, тому на ній не можна довго сидіти. Не розумію дівчат, які сідають на подібні дієти, в надії скинути чим швидше кілька кілограм після чого поправляються ще більше. Дівчата, зрозумійте, що дані дієти не зможуть допомогти вам скинути зайві кілограми, а лише роблять видимість цього. Невже ви вірите, що зможете скинути те, що набирали пів року а то й більше? Даним способом схуднення ви лише нашкодите собі. Якщо ви вирішили схуднути і хочете, щоб ваша вага не змінювалась після цього, то краще вибрати більш довготривалу дієту, на якій ви зможете скидати не більше 2 кілограмів на місяць. Це звісно набагато довше, але і результат ви зможете зберегти значно довше, а може й на все життя (за умови, що ви будете харчуватися помірно та вести рухливий спосіб життя).  Ну а якщо ви все ж вирішили йти легким шляхом то готуйтесь весь час вести бородьбу з зайвими кілограмами.

Монодієти та швидкі дієти вважаю прийнятними тільки в одному випадку – коли терміново потрібно скинути 2-3 зайві кілограма за 2 дні. Я також дівчина,тому знаю як на якійсь вечірці чи іншому подібному заході хочеться виглядати на всі 100, а плаття ну зовсім трішки не сходиться, чи просто животик видно, а такий маленький нюанс може підпортити настрій та знизити самооцінку, тому приходиться вдаватись до таких екстренних дієт. Звісно, після припинення дієти вага швидко набереться назад, але до того часу свято закінчиться і всі запам’ятають вас стрункою та впевненою в собі.

Ось, напевно, і все, що хотіла вам розповісти. Будьте розумні в своєму виборі та вибирайте такий шлях до схуднення, який ви б змогли дотримуватись на протязі всього життя.

Выбираем детские электронные качели и радуем своих малышей интересными играми, а себя искренним смехом детей.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Емма

Дуже грамотно і гарно написано. Дієту потрібно підбирати спеціально під себе, а ще краще щоб її підібрав дієтолог, але то в запущених випадках, а коли потрібно скинути всього кілька кілограм то можна і самій справитись.
Я сама одного разу сиділа на жорсткій дієті, більше не хочу! результат був, але вага повернулась дуже швидко та ще й з добавкою в 2 кг.
Краще вибирати довготривалу дієту, хоч результат не такий швидкий, але вага назад не повертається і нема тих нервів і постійних думок про їжу.
Тому дівчата не дурійте з приходом тепла, а старайтесь, старайтесь, старайтесь – легких способів до красивої фігури нема, тому не тіште себе ілюзіями, що швидкі дієти вам допоможуть…як я себе колись :-) )

Санта

Я люблю м’ясо і рибу, тому думаю що мені б найбільше підійшла білкова дієта, але зловживати м’ясом не можна яке б воно не було. Тому кращою дієтою має бути побільше овочів і фруктів і поменше всього решта

Залишити коментар