Як прибрати боки?

Жирові відкладення на боках

Жирові відкладення на боках – проблема знайома багатьом жінкам. Деякі вразливі особи сприймають це як лихо планетарного масштабу. Пані, не обділені почуттям гумору, з властивою їм самоіронією називають жирок на боках рятувальним колом. Прибрати боки завдання не з легких, власницям жирку доведеться добре попрацювати, щоб з ним розлучитися. У списку заходів, які можна зробити для того, щоб прибрати боки пунктом номер один значаться фізичні вправи для боків і не тільки.

Складаючи фітнес-програму, особливу увагу слід приділити нахилам, вправам на прес і вправ на зміцнення косих м’язів живота. Ускладнити вправи, а значить, зробити їх більш ефективними допоможуть гантелі. Заняття з гантелями сприяють спалюванню зайвих калорій, покращують форму тіла.

Урізноманітнити тренування і зробити їх не тільки корисними, але і захоплюючими можна за допомогою фітболу. Під час тренувань навантаження з ніг і суглобів знімається, при цьому зміцнюються м’язи черевного преса. За рахунок необхідності постійно підтримувати рівновагу на великій яскравій кулі інтенсивно спалюються жирові відкладення, зайві кілограми йдуть. Поліпшення постави стане приємним бонусом, та й просто відпочити і розслабитися на великому м’ячі після тренування буде приємно. Відносна простота вправ і можливість придбати м’яч дозволяє займатися самостійно в домашніх умовах.

Пік популярності хула-хупа або просто спортивного тренажера обруч припав на шістдесяті роки XX століття, з тих пір обруч не втратив своєї актуальності. У боротьбі з жировими відкладеннями на боках він дуже знадобиться. Сучасні моделі обручів виготовляють з особливо міцних матеріалів, постачають всілякими масажними насадками і навіть лічильником калорій. Обруч використовуються як тренажер для зменшення об’ємів тіла і для масажу талії, живота і стегон. Крутити обруч рекомендується 2 рази на день по 15 хвилин. Займатися цим можна, не відволікаючись від перегляду улюбленого телесеріалу.

Хороших результатів за короткий термін у боротьбі з боками дають заняття бодіфлексом. Шанувальники здорового способу життя знають, що бодіфлекс – це особлива методика вправ. Вона заснована на глибокому діафрагменному диханні, яке поєднується з розтяжкою і статичними позами. Позитивних результатів можна добитися вже під час першого тижня виконання вправ. Наприклад, вже через кілька днів жирові відкладення почнуть танути, об’єм талії і стегон може зменшитися від 10 до 30 см, а вже через місяць занять доведеться оновлювати гардероб і цілком можна буде дозволити собі ходити в джинсах із заниженою талією, не побоюючись не естетично випираючих боків . Комплекс вправ розробила американка Грір Чайлдерс. Вона запевняє, що за її методикою досить займатися 15 хвилин на день.

За допомогою можна звернутися до професіоналів індустрії краси. Добре зарекомендувала себе процедура електроліполіз. Електроліполіз являє собою ефективну методику лікування, спрямовану на локальні жирові відкладення. Під час проведення процедури на тканини впливає струм, який розщеплює щільні жири. Вплив на тканини посилюється поступово за рахунок частоти подається струму, його форми і хвиль. У результаті лікування жирові клітини розпадаються і виводяться з організму природним шляхом. Однієї процедури недостатньо, знадобиться курс з декількох процедур. Для закріплення результату електроліполіза в салонах і клініках пропонують додаткові процедури: антицелюлітний і лімфодренажний масаж, водоростеві і грязьові обгортання, парафанго. Комплексний підхід до вирішення проблеми має велике значення.

У список заходів по боротьбі з жирком на боках крім уже перерахованих вище включені: водні процедури, самомасаж проблемних зон, використання антицелюлітних засобів, прогулянки на свіжому повітрі, пробіжки в парку, плавання в басейні, раціональне харчування. Для того, щоб повернути своєму силуету колишню стрункість доведеться постаратися. Позитивний настрій і віра у власні сили обов’язкові.

Если вас интересует практическая магия и психотехнологии тогда заходите на сайт черное солнце и узнайте массу полезной информации, посетите страницы специалистов по даному вопросу и прочитайте обучающие материалы.

Залишити коментар