Як схуднути без дієт. Відповіді на хвилююче питання

Як схуднути без дієт
Хочете схуднути, не тероризуючи себе голодуванням? Готові докласти максимум зусиль, але не хочете знущатися над своїм організмом? Дієти вам протипоказані, але зайва вага так набридла? Тоді ця стаття саме для вас. Але попереджаю, невинна назва статті ще не означає, що худнути буде легко.
Перш, ніж намагатися схуднути, варто встановити причину набору ваги. Це допоможе вибрати шлях, яким ми будемо рухатися далі.

Причини набору ваги

• Стресовий стан організму. Стресові ситуації організм розцінює, як загрозу і критичну ситуацію. При такому розкладі, він починає запасатися всім, що могло б бути корисним при повторі подібних інцидентів. Іншими словами, тут спрацьовує інстинкт самозбереження.
• Та ж ситуація і при зловживанні алкоголем. Стан алкогольного сп’яніння розцінюється організмом, як загроза життя. До того ж, алкоголь затримує в крові і організмі шлаки та інші токсичні речовини.
• Коли енергія, що отримується організмом від їжі, не витрачається за день, відкладаються зайві кілограми.

Чи реально схуднути без дієти

Схуднення без дієт припускає, що ви будете готові до фізичних навантажень з поступовим їх збільшенням. Але говорячи про схуднення без дієти, ніхто не говорить, що можна буде їсти, що не попадя. Вам слід врегулювати свою систему харчування і забути про деякі продукти, які колись входили в ваш раціон. При цьому ніяких строгих обмежень, тільки те, що було б здоровим для вашого організму.

Що варто робити, щоб схуднути без дієти

Порада перша
Займіться спортом. Зараз будь-яке фізична навантаження піде вам тільки на користь. Починайте з малого: комплексу простих вправ, качання преса, плавання або бігу на місці, і поступово збільшуйте навантаження.
Порада друга
Ох вже цей телевізор! Під час перегляду улюблених серіалів і програм так і хочеться щось з’їсти. А потім ми дивуємося, звідки взялися ці зайві кілограми? Під час перегляду телевізора ми не стежимо за тим, скільки і чого їмо. Перипетії, які відбуваються на екрані, до такої міри втягують нас, що який там рахунок калорій! Звідси робимо висновок: щоб схуднути без дієт, перш за все треба відмовитися від вечері перед телевізором.
Порада третя
Їжте тільки тоді, коли ви дійсно відчуваєте голод. Не вживайте порожніх калорій, коли хочеться всього лише щось пожувати. Не ставайте рабом власних звичок і похотей шлунка. В такому випадку краще зробити пару вправ, покачати прес. Негативна енергія тут же вийде. Вживайте не більше ніж 2100-2400 ккал в день (за умови дотримання активного способу життя).
Порада четверта
Як би не було, солодощі варто виключити. Вони – основний ворог вашої фігури. Якщо все-таки залежність від солодкого сильніша за вас, варто замінити цукерки і пиріжки горішками і медом. Раз на тиждень можна з’їсти часточку чорного шоколаду.

Залишити коментар