Як схуднути без помилок

схуднення

Думка про те, що потрібно скинути кілька зайвих кілограмів навідує нас дуже часто. Особливо гостро це відчувається після новорічних свят та перед купальним сезоном, коли сонечко припікає і хочеться зняти весь зайвий одяг та огорнутися в теплі проміння сонця. Неупереджена статистика свідчить: лише одній з шести людей які схудли вдається втримати вагу. Як показали наукові дослідження, жорсткі дієти та монодієти після припинення дозволяють набрати не лише ті кілограми, які ви скинули, але й ще в додачу до них.

Дуже цікавий експеримент провів дієтолог з Німеччини Рудольф Ройман. Протягом декількох місяців він щодня перевищував свій енергетичний раціон приблизно на 800 Ккал. Спочатку вага, після такого харчування, трохи збільшилась, але згодом нормалізувалась. Ось тут-то вчений почав перевіряти на собі ті рекомендації, які отримують від лікарів огрядні люди: у 3 рази зменшив калорійність їжі, посидіти 10 днів лише на воді. Після таких рекомендацій він дійсно схуд, але на жаль, всього через 2 тижні йому довелося купувати костюм на пару розмірів більше.

Американські медики провели дослід аналогічний вище згаданому на 45 добровольцях, які щодня споживали на 1000 ккал більше, ніж зазвичай. Серед цих добровольців виявилося кілька персонажів, меню яких прирівнювалося до 10000 ккал. Проте ніхто з них значно не поправився, а деякі навіть скинули декілька кілограмів. Опісля випробовувані посиділи один тиждень на жорсткій дієті, схудли, повернулися до звичного раціону … І тут же почали товстіти!

Чому ж так відбувається? У чому причина? Справа в тому, що, раз побувавши на «голодному пайку», наш організм буде намагатися запасти жирок на випадок нових поневірянь. Більше того, при низькокалорійному харчуванні багато обмінних процесів сповільнюється.

І ось ми, схуднувши, повертаємося до старих кулінарних звичком. А адже обмін речовин уже змінився, у той час як тіло в силу природної інерції продовжує працювати в економному режимі. Чи варто дивуватися, що за швидким розставанням з жиром слідує його стрімкий набір?

Тому, посидівши одного разу на дієті, людина змушена повертатися до неї знову і знову. Виходить замкнуте коло.

Все ж, факт залишається фактом: наша вага пов’язана з тим, що ми їмо. Так як же бути тим, хто хоче схуднути?

Дієтологи радять для початку виключити зі свого раціону тваринні жири і прості вуглеводи (цукор). Але тут також треба знати міру, так як повна відмова від жирної їжі є небезпечна для вашого здоров’я.  Річ в тім, що підшкірна жирова клітковина зберігає в собі жіночі гормони (приблизно третина естрогенів знаходиться саме там).

Ті дівчатка, які смертельно бояться набрати зайву вагу, можуть врешті решт так і не стати повноцінними жінками. Крім того, ендокринологи не рекомендують дамам, які старші 35 худнути різко. З віком яєчники зменшують вироблення статевих гормонів, і організм починає витрачати запас естрогенів. У процесі позбавлення від жиру з’являється небезпека втратити гормони, які зміцнюють серце, судини, розгладжують зморшки, допомагаючи жінці залишатися довше красивою та молодою.

З вуглеводами також не все так просто як здається. Дехто вважає ласунів жертвами стресів, інші – хворими з порушеним обміном речовин.

давайте підведемо риску до всього вище сказаного. Якщо ви хочете схуднути назавжди, то не слід гнатися за швидким результатом. Сідаючи на жорстку дієту ви піддаєте свій організм випробуванням, і порушуєте обмін речовин у ньому, що аж ніяк не є добрим.

Найкращим варіантом для вас буде підібрати таку систему здорового харчування, яка підійде саме вам, дотримуватись якого можна довгий час, а то й все життя. Як показує практика, схуднути можливо і без дієт, головне терпіння і старання.

Элегантные и модные товары, такие как женские и мужские ремни, сумочки, кошельки, клачи, портфели и многое другое можно выбрать и купить не выходя из дома, что является очень удобным для современных людей.

Залишити коментар