Як схуднути, не відмовляючись від солодкого?

Як схуднути

 Питання вдосконалення фігури в наш час стоїть чи не перед кожною жінкою, а також перед багатьма чоловіками. Найчастіше схуднення стає заповітною метою, заради якої людина готова на все. Ну, або майже на все. Так що ж робити, якщо заради схуднення вдається відмовитися від багатьох радостей життя, окрім солодощів?

Засоби масової інформації в один голос твердять, що бажаючим зберігати хорошу фізичну форму просто необхідно забути про кондитерські вироби, цукерки, шоколаді і інші кулінарні радощі. Однак, це не зовсім так. Якщо організму важко без солодкого, то деколи краще дозволити собі «заборонений плід», ніж доводити справу до нервового зриву. В такому випадку ласунам знадобляться декілька порад.

По-перше, необхідно дотримуватися головне правило: солодощі потрібно їсти до 12 годин і в невеликих кількостях. Протягом дня калорії, отримані організмом з солодкого, з’їденого на сніданок, обов’язково витратяться і не відложатся у вигляді зайвого жиру на проблемних ділянках тіла. Ця теорія підтверджена вже не раз багатьма дієтологами.

По-друге, якщо під час суворої дієти вже дуже хочеться солодкого, то вибирайте найменш калорійні з ласощів. До таких належать, наприклад, зефір, пастила, мармелад. Останній, до речі, вважається навіть корисним продуктом в раціоні тих, що худнуть, оскільки містить агар – продукт, що поліпшує обмін речовин в організмі.

Також до корисних солодощів відносяться і сухофрукти. Наприклад, кілька фініків або невелика кількість родзинок вже точно не зіпсують фігуру, при цьому організм отримає свою порцію смачного продукту.

Крім того, деякі дієти не забороняють вживання солодощів в їжу. При цьому такі «допустимі» солодощі не повинні містити цукор, тобто в них використовується цукрозамінник. В даний час в будь-якому супермаркеті є такі продукти, однак захоплюватися такими солодощами не варто, так як цукрозамінник сприяє посиленню апетиту.

І нарешті, по-третє, при наявності достатнього фізичного навантаження, яке неодмінно має бути присутнє в розкладі кожного хто худне, невелика порція солодкого не зашкодить фігурі. Головне правило тут – вживати ласощі перед тренуванням, а не після нього. В такому випадку швидкі вуглеводи, отримані організмом з з’їденого, «згорять» в процесі тренування в першу чергу.

Таким чином, схуднути, не відмовляючись при цьому повністю від солодкого, цілком реально. Так що не варто мучити організм тотальними заборонами на улюблені цукерки та тістечка на шкоду своєму гарному настрою. Головне – завжди пам’ятайте правило, що у всьому необхідна міра.

 

Залишити коментар