Як швидко схуднути до пляжного сезону

Як швидко схуднути до пляжного сезону

 Не варто впадати у відчай тим, чия фігура ще не готова блищати на пляжі, адже доведено, що навіть за короткий термін можна підкоригувати форми власного тіла і трохи схуднути. Отже, що для цього необхідно зробити:

1) Щодня приділяйте кілька хвилин для фізичних вправ. Безперечно, похвально ваше бажання “з завтрашнього дня займатися в тренажерному залі кілька годин поспіль”, проте таке рішення загрожує швидкою стомлюваністю і швидким поверненням до колишнього способу життя. Нехай на початкових етапах ви приділите всього 5 хвилин фізичним вправам, з кожним днем збільшуючи час. Це дозволить зробити спортивне навантаження абсолютно не виснажливим, а приємним. Короткочасні регулярні вправи принесуть задоволення і дозволять без особливих проблем і складної роботи над собою досягти бажаних результатів.

2) Вживайте якомога більше чистої питної води, бажано замінивши нею всю рідину: сік, лимонад, чай, кава, квас, солодкий компот. Таким чином, дотримуючись це просте правило, можна за місяць втратити до 3 кг.

3) Перегляньте свій раціон: їжа повинна бути смачна і корисна, з високою поживністю і низькою калорійністю. У раціоні обов’язково повинні бути присутніми овочі (крім крохмальних), фрукти, риба, м’ясо, нежирні молочні продукти (йогурт, кефір). Не можна відмовитися від сніданку, причому їжа в цей період повинна складатися не тільки з традиційної чашки кави, а являти собою корисні повноцінні страви з високою харчовою цінністю (яйце, сир, каша). Відмовтеся від кондитерських і борошняних виробів, солодощів, солоних і копчених продуктів. Обходьте стороною ларьки з пиріжками і іншим фаст-фудом, пункти швидкого харчування. У ресторані або кафе замовляйте корисні страви: овочеві салати, легкі супи і гарніри.

4) Підкоригує свій спосіб життя, не думайте постійно про дієти і зайву вагу, постарайтеся не нервувати і уникати стресів. Змінивши свої звички в бік здорового та активного способу життя, можна добитися відмінних результатів не тільки в схудненні, але і в житті.

Такі прості правила не вимагають особливих зусиль, але володіють вельми гідним результатом. Повірте в себе, почніть їх дотримуватися вже з сьогоднішнього дня, і тоді до моменту відпустки ви скинете зайву вагу, а на відпочинку переконайтеся у власній неперевершеності і досконалої красивої фігури.

Залишити коментар