Як стати стрункішою

Як стати стрункішою

У цій статті піде мова про те, як бути стрункими без дієт і інших обмежень. Якщо строго дотримуватися порад, то результат не змусить себе чекати і дуже скоро відображення в дзеркалі – порадує, а не змусить відвернутися із сумними думками про свої недоліки.

Розмова сьогодні відбудеться не про дієти, а про систему харчування, якої можливо, доведеться дотримуватися все життя. Але є один величезний плюс, їсти можна все і солоденьке і випічку. Причому без утиску в порціях.

Система складається з декількох правил
Все шкідливе, але дуже смачне, можна їсти тільки до 12 дня. Це – улюблені ласощі, пиріжки, загалом, все, що можна включити в слово шкідливе. Чому до 12? Все дуже просто, поївши в цей час, можна бути впевненими, що їжа не відкладеться в організмі про запас. Вона просто засвоїться, приблизно на 90 %. Тому сніданок це зелене світло для будь-якої смакоти.

В обід починають діяти кілька правил, перше – обід повинен бути не пізніше ніж о другій годині дня. Друге – не можна їсти картоплю і вермішель з м’ясними або рибними соусами або гарнірами. Правило, засноване виходячи з того, що вуглеводи і білки з жирами переробляються різними ферментами в шлунку і якщо вживати їх одночасно, то вони просто – напросто не дадуть один одному перетравитися. А адже саме через це і зайва вага, та інші збої в організмі.

Ну і трохи про вечерю. Вона повинна бути не пізніше шести вечора. Їду треба вибирати з категорії – роздільного харчування. Тобто або одні вуглеводи або одні білки. Але бажано, звичайно вживати білки. Через те що вечеря рання, то черговий напад голоду може наздогнати ще до того як прийде сон. А на переробку білка йде набагато більше часу і тому почуття ситості, триватиме довше.

Якщо вечеря, з якихось причин пропущена, то не потрібно вечеряти пізно ввечері. Можна просто перекусити овочами або солодкими фруктами. А вранці вже повноцінно поснідати.

Бажано зайнятися будь-яким видом спорту. Це допоможе не обвисати шкірі після схуднення і принесе масу задоволення. Адже це не таємниця, що якщо робити будь-які вправи, то гіпофіз починає виділяти гормони (ендорфіни). А вони якраз і викликають почуття радості. Користуватися зволожуючими кремами теж не завадить. Косметичні засоби, допоможуть шкірі зберігати пружність.

Наостанок, невелике напуття про те, як дотримуватися системи без напруги. Для початку необхідно зрозуміти, що схуднення це вже необхідність. Знайти хорошу мотивацію, яка допоможе дотримуватися системи довгий час, настільки довгий, що вона увійде в звичку. І відмінним мотивуючим моментом служить – стрункість і звільнення від купи болячок, які розвиваються від зайвої повноти. Що б організм не отримав стрес і настрій не пропав через пару днів, входити в систему краще поступово. Якщо вечеря раніше була пізньою, то варто пересувати її на годину раніше, поетапно, не поспішаючи. Даючи організму звикнути до нової організації харчування. Не потрібно обзивати себе лайливими словами, якщо зірветеся, просто потрібно продовжувати далі і все вийде. Якщо відчуваєте голод, то краще випити склянку чистої, холодної води, можливо, це не заклик перекусити, а банальна спрага. Іноді організм погано розбирається в тому, чого він хоче. Пити чи їсти. Якщо це все-таки голод, то можна випити склянку зеленого чаю з лимоном і спробувати себе заспокоїти твердженням, що вранці можна їсти все підряд.

Удачі в нелегкій битві з ненависними кілограмами і в інших починаннях.

Залишити коментар