Як сильно схуднути? Розкриваємо головні секрети

Як сильно схуднути
Ми живемо в світі, де постійно щось треба. Треба і то швидко. Ось трапляється, коли вас запросили на зустріч випускників, скажімо, а ви, м’яко кажучи, не в підходящій формі. Відмовлятися через таку дурницю – безглуздо, та й виглядати, як Корівка теж не хочеться. Давайте разом спробуємо щось зробити.

Три золотих правила для дівчат, які на дієті

1. Здорове харчування і спорт. Пам’ятайте, що раз вже ви сіли на систему здорового харчування, потрібно дотримуватися його постійно. Вибирайте для себе таку програму, яка впишеться у ваш стиль життя. Якщо ця програма не підходить вам хоч по одному параметру, сміливо відмовляйтеся від неї.
2. Консультація лікаря. Іноді можна відкидати цю ідею, але не завжди можна бути впевненим в тому, що причиною поправки є неправильне харчування. Часом вся суть проблеми в гормональному збої. Тоді без серйозного лікування тут не обійтися.
3. Витримка і терпіння. Тут, думаю, доповнення будуть зайвими.

Швидкі дієти для швидких втрат ваги

Дієта перша
Три дні їмо виключно відварну курочку. За день можна з’їсти до шестиста грам відвареного курячого м’яса. Цих шістсот грамів ми ділимо на три і таким чином отримуємо по двісті грам на сніданок, обід і вечерю. Причому бажано до і після прийому їжі випивати по склянці водички. На дієті сидимо до семи днів.
Дієта друга
Підходить людям зі здоровими нервами і шлунком. На сніданок випиваємо стакан води плюс п’ять крапель соку лимона, плюс чайна ложечка меду. Цей напій випиваємо за десять хвилин до чаю. Можете йти на роботу.
На обід з’їжте шматочок вареного м’яса (90-100 грамів) і салатик з овочів. Про цукор і сіль можете на час забути. Кількість салату не повинна перевищувати триста грам.
Вечеряємо капустяним салатом, який готуємо так: капусту миємо, ріжемо і кладемо в каструльку. Заливаємо водою і варимо 20 хвилин. За тим додаємо трохи тертої морквини і їмо. Капустяний відвар можна випити перед сном, щоб шлунок не був порожнім. Можлива втрата ваги на цій дієті – в тиждень мінус п’ять кілограм.
Дієта третя
Ця дієта строком на чотири-п’ять днів.
На сніданок п’ємо чай без цукру і їмо одне варене яйце.
На обід ви можете з’їсти сто п’ятдесят грам знежиреного сиру і випити стакан однопроцентного кефіру або овочевого соку без солі.
На перекус їмо варену рибу 150-200 грам. Це може бути хек, минтай, сардина або будь-яка інша риба з малим вмістом жиру.
Так само підійде варене м’ясо – 100-150 грам. До м’яса можете додати овочевий салатик з лимонним соком. Якщо через кілька днів вам набрид звичний раціон, на обід можете їсти фрукти з низьким вмістом глюкози. Але в межах 200-300 грам.
Вдалого схуднення!

Лучшие кожаные портфели с высоким качеством и неповторимым стилем от разных производителей можно купить через интернет магазин и получить совершенно бесплатную доставку.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

наталя

мені це на жаль не підходить

Залишити коментар