Здорове поєднання продуктів для схуднення

схуднення
Дієта доктора Хея або «план правильного харчування» Хея, як її ще називають, – це методика схуднення і утримання нормальної ваги, що з’явилася в 1920 році. В її основі лежать принципи здорового харчування.
Творець цієї дієти – Вільям Говард Хей, лікар з Нью-Йорка. Коли він опинився у владі хвороби, то прийняв рішення, що для лікування йому, в першу чергу, необхідно змінити своє харчування. Це рішення виявилося правильним – воно допомогло йому вилікуватися, а, крім того, Хей зрозумів, що просто зобов’язаний поділитися своїми відкриттями з іншими людьми. Він почав багато подорожувати і розповідати про такbq способі життя, який має на увазі виключно здорове харчування і, як наслідок – схуднення.

Принципи методики доктора Хея

У першу чергу важливо знати, що Вільям Говард Хей розсортував всі продукти на три великі групи: лужні, кислотні і нейтральні. Єдиним і найважливішим його відкриттям став той факт, що ні в якому разі продукти з лужної групи не можна вживати з продуктами кислотного типу. Продукти кожної з цих груп слід вживати окремо або у поєднанні з продуктами з нейтральної групи.
Які ж продукти належать до лужного типу? Це продукти, багаті вмістом вуглеводів, такі як рис, макарони, хліб, картоплю, наприклад. До кислотним продуктах, як ви, напевно, вже здогадалися, належать ті, що багаті протеїнами, – м’ясо, яйця, сир. Нейтральну групу складають такі рослинні продукти як зелень, овочі, фрукти, які можна їсти окремо, а можна вживати у поєднанні з продуктами з перших двох груп.

Група А (продукти кислотного типу): будь-яке м’ясо, яйця, соя, сир.

Група В (нейтральні продукти): овочі, фрукти, насіння, горіхи, приправи з трав, оливкова олія.

Група С (продукти лужного типу): хліб, цукор, випічка, тістечка, картопля, макарони, рис.

Як правильно поєднувати продукти

Дозволено будь-який продукт з групи А вживати з будь-яким продуктом з групи В;
Будь-який продукт з групи В поєднується з будь-яким продуктом з групи С;
Не дозволяється поєднувати продукти груп А і С.

Будьте готові до змін

Дотримуватися дієти доктора Хея зовсім не складно, особливо якщо ви зважитеся взяти її за основу вашого харчування до кінця життя. Все питання в тому, наскільки ви готові дотримуватися цей режим, і якщо таке рішення вами прийнято, то приготуйтеся до перехідного періоду, коли слід почати дотримуватися нові «правила». На свій подив, ви помітите, що  звичні страви не вписуються в новий режим харчування, і вам знадобиться час, щоб грунтовно перебудуватися.
Приміром, печеня з картопляним гарніром більше не дозволяється, але можна їсти м’ясо, приготоване на грилі і подане з овочами, або морепродукти з гарніром з запечених овочів. У новий режим харчування не вписуються макарони з сиром, але їх чудово можна замінити макаронами з овочами під томатним соусом з приправою з базиліка або будь-які інші апетитні поєднання. Ви переконаєтеся, що це зовсім не так вже й складно, як видається спочатку! Потрібно лише бути впевненим у собі і кожен раз повторювати: «Все у мене вийде!».

Узнайте о самом эффективном лечение кашля народными средствами, которое позволит избавиться от кашля быстро и надолго.

Залишити коментар