Чого хочуть жінки?

Post image for Чого хочуть жінки?

Спокон-віків риторичне питання: чого хочуть жінки? І найдивніше навіть не те, що чоловіки цього не знають, а те, що й самі жінки не знаходять відповіді. Тим більше, що з кожною секундою життя міняється, забаганки також. Вчора вона хотіла поїхати на заміський відпочинок, сьогодні – посидіти в затишній кнайпі, а на завтра придумала ще мільйон нових планів та ідей. То що ж із цим робити?

Наукові дослідження доводять, що логіка чоловіків від жіночої відрізняється лише своєю прагматичністю. І наголосили, що якщо уважно придивитись до сильної статі, то можна помітити таку ж саму невизначеність у бажаннях, як і у слабкої. Просто чомусь щодо себе вони на всі сто відсотків впевнені, що завжди і все в них під контролем.

Існує таке цікаве явище, як емансипація. Це коли жінки прагнуть рівності з чоловіками. Їх пригнічує відчуття слабкості і залежності, вони хочуть донести всьому світу і самим собі, що прекрасно зі всім впораються на такому ж рівні. Але водночас вони починають обурюватись, коли їм не уступають в транспорті місця, не допомагають нести тяжкі сумки, не пропускають в черзі, не дарують квітів та ще багато-багато іншого. Чому б це? Ну от, і знову ми зіштовхнулись із проблемою нерозуміння самих себе.

Шкода, що не існує якоїсь ідеальної формули, за якою б можна було хоч би приблизно визначати рівень і напрям жіночих бажань. Тоді було б набагато легше жити, особливо чоловікам. Але життя така цікава штука, в якій існують лише підказки і натяки, а вже шлях вирішення повинні розробляти ми самі. Тому в таких випадках потрібно просто намагатись ставити себе на місце інших і далі діяти інтуїтивно. Це, до речі, також стосується і жінок, які в більшості навіть якщо й можуть зрозуміти, чого хочуть чоловіки, то не хочуть. Це така своєрідна лінь, яка потім прикро відбивається на стосунках. Її потрібно всіма силами уникати. Ціль для досягнення – щоб розуміння переросло у взаєморозуміння, тоді все вирішується саме по собі. Варто про це завжди пам’ятати. Бажання знати все на світі ще ніколи не робило людей щасливими.

Як людина може конкретно і завжди знати, чого вона хоче, якщо ще досі, за мільйони років, ми навіть не знаємо причини, чому ми з’явились на світ. Справа в тому, що чим більше таких питань Ви будете собі задавати, тим менше часу залишиться на щасливе життя. Тому подумайте над цим і спробуйте розставляти наголоси тільки на потрібному і важливому. Все решта – лишнє.

Залишити коментар