У семи кроках від щастя або як стати щасливою

як стати щасливою

Все тече, все змінюється і тільки стан щастя залишається перманентним. Якщо ти все ще не відчуваєш крил щастя у себе за спиною – тобі до нас.

Як стати щасливою. Гарний вступ

Стати щасливою складно і просто в один і той же час. Але ще складніше втримати цей стан, не дати нікому себе наврочити. Складність полягає в тому, що для того, щоб притягнути до себе щастя, потрібно докласти чималих зусиль, знати певні способи (про них ми поговоримо з вами трохи нижче). Але це ще не все. Проблема нашого століття в тому, що в умовах постійної конкуренції щастя перестало бути цікавим. Практично всі фільми в основній своїй ідеї сконцентровані на тематиці проблем, якихось бід і невдач головних героїв. Таким чином нас вчать співчувати та переживати почуття безвиході, ганьби і нещастя. Тепер ми постійно приміряємо на себе варіанти, коли все вийде погано, варіанти, в яких ми будемо почувати себе нещасними. У самому кращому випадку, той, хто щасливий, стає нецікавим публіці. У гіршому випадку він викликає роздратованість і чорну заздрість. Постарайтеся пригадати, як у фільмі «Дівчата» Тоська говорила подрузі: «Щаслива ти, Катька, а щастя людям очі застить». Робіть висновки, дівчата. Давайте вчитися знаходити і охороняти своє щастя.

Сім маленьких порад як стати щасливою

1. Полюбіть себе такою, яка ти є. А я більш ніж впевнена, що ти прекрасна! Адже не існує на світі жахливих людей.
2. Лови хвилю! Отримуй задоволення від кожного дня. Проживай кожен день, ніби він останній у твоєму житті. Подивися, навколо літо, сонце, краса!
3. Немає меж досконалості, але досконалість – це я! Геть комплекси! Ти – найкраща! Не заперечую, є люди, які здібніші за тебе, краще знають англійську або німецьку, є люди багатші або стрункіші. Але немає на світі нікого, хто б так гармонійно поєднав у собі всі якості, якими володієш саме ти.
4. Прийшов час зайнятися улюбленою справою. Піди на пошту і випиши улюблений журнал, займися випічкою, пошей щось або просто пройдися по магазинах. У місті сезон знижок. Це просто не може не підняти настрій.
5. Забудь про все, що тебе дратує або тривожить. Ти все вирішиш. Крок за кроком. А поки напиши про все, що ніяк не дає спокою твоїй душі й спали цей нещасний клаптик паперу, примовляючи «Відпускаю».
6. Перечитай книгу Мартіна Селігмана «Справжнє щастя». Цей талановитий психолог розкриє тобі секрет, де потрібно шукати своє щастя.
7. Займися своєю ментальною гігієною. Запишись на курси йоги або правильного дихання. Твоя увага моментально переключиться на щось інше, більш приємне.
Кожен з нас хоче щастя. І тут, повір, ще треба гарненько поборотися. У цій боротьбі всі рішення хороші. Ми ж, у свою чергу, сподіваємося, що ти використовуєш вищеперелічені методи.

Залишити коментар