Benetton Осінь-Зима 2012-2013. Колекція Benetton. Гра кольору

Benetton Осінь-Зима 2012-2013

Зізнайтеся, поклавши руку на серце, кого не затьмарюють сірі тони осені? А як в холодний зимовий день хочеться тепла і яскравого кольору… Вчені давно визнали той факт, що кольори, які оточують нас, безумовно, впливають на наш настрій і стан душі. Грунтуючись на цьому, нова колекція  Вenetton Осінь-Зима 2012-2013 зробила переворот в світі фарб цього сезону!

Геть сірі речі!

В образах, які представляє дана лінія, зібрано величезну кількість яскравих, насичених кольорів. І основна родзинка полягає в тому, що поєднувати їх можна в будь-яких комбінаціях.
Колекція просто «кричить» про те, що в цьому сезоні необхідно відмовитися від сірих тонів одягу. Експериментуйте з візерунками. Вони вважаються проявом моди в наближаючу осінньо-зимову пору.
Колекція Benetton Осінь-Зима 2012-2013 включає в себе жіночні, облягаючі сукні яскравих кольорів, які не тільки зручні, але ще й теплі. Доповнюють неймовірний образ помітні колготки. Веселі брюки-шорти, плісировані спідниці – це все тренди сезону, що наближається.
Екстравагантні черевики в поєднанні з вільними брюками і сорочкою припадуть до душі багатьом в звичайному, повсякденному житті.
Так само в моді залишаються елегантні кардигани. Вони не тільки вдало доповнюють образ, а й зігріють в холодну погоду. Красиві куртки з колекції Benetton Осінь-Зима 2012-2013 рясніють різноманітними моделями. Укорочені, довгі, з високими комірами, або просто на блискавці – все це розмаїття пропонує Benetton для своїх шанувальниць. Картаті пончо, пальто, доповнені яскравими аксесуарами, такими як в’язані шапки, рукавички, хустки.
Неможливо ще раз не відзначити той факт, що клітина притаманна на подіумі майже у всіх світових дизайнерів, які випустили свої колекції до Осінь-Зима 2010-2013 року.

Лялькові моделі

Нова лінія від Benetton була відзнята в образі ляльок. Моделі, які представили хіти майбутнього сезону, в прямому сенсі здавалися ляльковими. Вдало підібраний макіяж і гармонійно поставлені композиції, зробили колекцію Benetton Осінь-Зима 2012-2013 просто чудовою.
Завдяки таким сміливим поєднанням одяг вражає своєю ефектністю. І якщо відомі модниці поповнюють свій гардероб цими зручними і практичними речами, варто замислитися над тим, що б придбати пару-трійку аксесуарів з цього справжнього вибуху квітів!

Залишити коментар