Домашнє очищення обличчя

Домашнє очищення обличчя

Дорога косметика і креми допомагають зберегти красу, але засоби, якими ми очищаємо обличчя, зазвичай сушать і стягують шкіру. Як же змити косметику і забруднення ефективно і безпечно? Дуже просто – зробіть легкі очищаючі засоби вдома, і ви побачите, як оживе ваша шкіра.

Рослинна олія
Дуже корисний спосіб очищення – використання деяких видів рослинних олій: соняшникової, кукурудзяної, оливкової, персикової, кунжутної або збірної олії насіння рослин.

Вам буде потрібно 2 чайних ложки злегка підігрітої олії. Протріть шкіру ватним тампоном, злегка змоченим в маслі. Потім просочіть тампон в маслі гарненько і повторіть процедуру.

Починайте від шиї і рухайтеся вгору до чола. Через 2-3 хвилини видаліть масло тампоном, змоченим в чаї, трав’яному настої або кип’яченій воді, змішаної з фруктовим соком.

Молоко
Гарний спосіб очищення й відбілювання – кисломолочні продукти, такі як кефір або сир. Просте правило: чим більше жирна і груба у вас шкіра, тим більш кислі продукти слід використовувати. Протирайте обличчя ватним тампоном, змоченим в кисломолочному продукті.

Якщо у вас суха шкіра, після очищення промийте обличчя водою і нанесіть живильні вершки. А власницям жирної шкіри рекомендується залишати тонкий шар кефіру або кислого молока на ніч.

Яєчний жовток
Яєчний жовток дуже корисний, але не підходить для регулярного використання. Візьміть 1 жовток, 1-2 чайних ложки рослинного масла і 1-2 чайних ложки будь-якого фруктового соку. Змішайте компоненти до отримання однорідної маси. Протріть шкіру отриманою сумішшю і залишіть на 2-3 хвилини. Змийте прохолодною водою.

Висівки
Цей спосіб очищення підходить для жирної шкіри. Візьміть вівсяні, рисові або пшеничні висівки. Додайте 1 столову ложку води або борної кислоти. Ретельно перемішайте і перекладіть в скляну ємність. Безпосередньо перед використанням змішайте 1 столову ложку суміші з водою або кислим молоком до отримання кашки. Нанесіть її на чоло, підборіддя, ніс, щоки і шию і через 5 хвилин змийте кашку спочатку теплою, а потім злегка підсоленою водою.

Мед
Нанесіть тонкий шар меду на суху шкіру і помасажуйте подушечками пальців, поки мед не підсохне. Залишки приберіть теплим компресом. Ця процедура видаляє омертвілі клітини шкіри.

Медовий лосьйон
Вам знадобиться 1 чайна ложка меду, 1 чайна ложка гліцерину, 0.5 столової ложки віскі, 45 гр бури і 0.3 мл води. Для початку змішайте буру з водою, а мед з гліцерином. Потім змішайте одне з іншим і додайте віскі.

Є й більш простий рецепт: потрібно всього лише змішати 2 склянки теплої води з 1 столовою ложкою меду. Медова вода заспокоює, очищає і живить шкіру.

Екстракт троянди
Залийте 3 чашки сухого листя троянди мигдальним чи персиковим маслом. Помістіть на водяну баню до знебарвлення листя, потім вилийте отриманий екстракт в щільно закриту ємність. Протирайте обличчя 2-3 рази на день. Рожевий екстракт відмінно чистить, тонізує і омолоджує шкіру.

М’ятна настойка
М’ятна настойка ідеально підходить для сухої шкіри. Розмеліть 1 столову ложку листя м’яти і залийте склянкою киплячої води. Дайте настоятися протягом 30 хвилин, потім процідіть. Настоянка добре очищає пори і омолоджує шкіру.

Парова лазня
Пар сприятливо діє на судинно-кров’яну систему шкіри, посилюючи кровообіг і відкриваючи пори. Під впливом пари шкіра очищається від зовнішніх забруднень, мертвих клітин і т.д. Парові ванни рекомендуються при вугровій хвороби. А от при серцево-судинних захворюваннях, хворобах серця, бронхіальній астмі та порушеннях кровообігу ця процедура протипоказана.

Тривалість процедури залежить від типу шкіри:

* Для сухої шкіри – 3 хвилини
* Для нормальної шкіри – 5 хвилин
* Для комбінованої шкіри – 7 хвилин
* Для жирної шкіри – 8-10 хвилин

Якщо у вас жирна шкіра, повторюйте процедуру раз на 2 тижні, а якщо суха – раз на 2-3 місяці. Для сухої шкіри також рекомендується наносити трохи поживних вершків перед прийняттям парової ванни.

Для парової лазні вам знадобляться 2 махрових рушники і каструля. Температура води має становити 60 градусів. Обполосніть обличчя і зав’яжіть рушник навколо голови. Іншим рушником накрийте голову, так щоб каструля теж була накрита. Якщо буде занадто гаряче, зробіть невеликий повітряний отвір у вашому «будиночку».

Рекомендується також використовувати трави для парової лазні – 1 столову ложку трав’яної суміші для однієї процедури.

* Трав’яна суміш для сухої шкіри – меліса, кріп, лаванда, календула, мати-й-мачуха
* Трав’яна суміш для жирної шкіри – розмарин, ромашка, шавлія, колір лайма, перцева м’ята, кора дуба, кінський каштан, вербові і березове листя

Щоб зробити парові ванни ефективніше, використовуйте очищення сіллю після процедури. Візьміть трохи вершків, столової солі та соди. Опустіть ватний тампон у вершки, потім у сіль, потім в соду. Нанесіть на шкіру від шиї до чола. Якщо у вас жирна шкіра, потримайте декілька хвилин і змийте.

Заходите на сайт http://hochu-znat.ru/ и узнавайте больше о школах и других учебных заведениях России.

Залишити коментар