Татуаж очей: особливості татуажу очей і наслідки

Татуаж очей

У багатьох жінок існує алергія на косметику. Крім того, навіть ті, кого дана біда обійшла стороною, відчувають труднощі в підборі косметичних засобів. Адже декоративна косметика не тільки повинна підходити до шкіри, але і виконувати свої функції довгий час незалежно від погодних умов. Існують дами, які не можуть користуватися косметичними засобами через те, що колірні рішення, які підходять до їх вигляду, рідко входять в список тонів, пропонованих тією або іншою компанією, що виробляє косметичні засоби.
Багато хто просто мріють про те, щоб не робити макіяж вранці, поспішаючи і боячись спізнитися на важливу зустріч. Зустрічаються мрії і про те, щоб макіяж виглядав ідеальним завжди.
Чи можливо це: з’єднати ідеальність, довговічність, природність і красу макіяжу в одному явищі? Так, можливо. Саме такий чарівний макіяж пропонує процедура перманентного макіяжу мікропігментаціі.

Особливості татуажу очей
Перманентний макіяж, мікропігментація, татуаж очей або губ – ці слова об’єднують загальну процедуру з нанесення татуювання, яка виглядає немов тільки що нанесений професійним візажистом макіяж.
Мікропігментація передбачає корекцію контуру очей за допомогою нанесення косметичного татуювання. При мікропігментаціі використовуються барвники, колірна гамма яких максимально наближена до природних тонів. Бежеві, золотисті, світло-шоколадні барвники вводяться під шкіру на краях повік і між вій, створюючи ефект денного декоративного макіяжу, виконаного в природній колірній гаммі. На жаль, подібна косметична татуювання не передбачає створення ефекту повного макіяжу, більш того, особливості барвників припускають, що косметична татуювання протримається близько року. Після її при бажанні можна буде зробити знову.

Татуаж очей передбачає імітування застосування таких засобів, як олівець, підводка, а іноді – і легкі тіні на зовнішніх куточках повік. При татуажі очей майстер створює максимально відповідний клієнтові образ, він може не тільки скорегувати контур очей, але і зробити косметичне татуювання у вигляді «стрілок». Татуаж ока повністю імітує макіяж, при створенні татуажу в основному використовуються барвники темних і середніх тонів. Таке косметичне татуювання може протриматися до п’яти років, але потім його необхідно буде зробити заново.
Корекція косметичного татуювання пов’язана не тільки з тим, що з часом барвники вицвітають, втрачають яскравість і глибину кольору, але і з тим, що шкіра навколо очей найбільш схильна віковим змінам. А це означає те, що після п’яти років для корекції контура очей потрібно нанесення косметичного татуювання зміненої, що відрізняється від використаної при застосуванні даної процедури в перший раз, форми.

Наслідки
Перш за все, варто приділити час для пошуку хорошого майстра, який професійно займається нанесенням косметичних татуювань. Варто не тільки поговорити зі знайомими, але і подивитися на результати роботи цього майстра, причому не тільки на фотографіях, а й на живих людях. Інакше Ви ризикуєте залишитися незадоволеною після нанесення косметичного татуювання, так як майстер може виявитися недостатньо досвідченим або не врахувати Ваші вимоги. Фахівець, що робить татуаж, повинен мати медичну освіту, а також бути досвідченим візажистом.
Татуаж – це не тільки косметична, але й медична процедура. Перед процесом нанесення косметичного татуювання Ви повинні проконсультуватися з фахівцем, який буде його виконувати і з’ясувати, які саме засоби для проведення процедури татуажу він буде використовувати. До того ж, не варто наносити косметичне татуювання відразу після одужання від грипу, бронхіту або іншого захворювання.
Неприємні наслідки після нанесення татуажу зустрічаються, якщо перед ним не були виконані вимоги по догляду за шкірою. Перед процесом татуажу не можна засмагати, проводити процедуру пілінгу.
Слід повністю дотримуватися інструкції по догляду за шкірою після нанесення косметичного татуювання. Ні в якому разі не можна видаляти ті кірочки, які виникнуть після нанесення косметичного татуювання. Вони протримаються приблизно десять днів, під час яких їх не можна розпарювати або здирати, інакше малюнок може спотворитися або повіки можуть почати запалюватися.
Після нанесення косметичного татуювання не можна користуватися косметикою, поки шкіра повік не заживе повністю.

Гарні очі, відсутність боязні зіпсувати макіяж випадковим рухом, можливість купатися в морі або басейні без занепокоєння за свій зовнішній вигляд – мабуть, про це мріють багато. Татуаж допоможе здійснити ці мрії, не жертвуючи сліпучим зовнішнім виглядом і відчуттям власної привабливості.

Найкращою порою для всіх молодих дівчат є вагітність. Дізнайтеся все про цей чудовий період, щоб уберегти себе і майбутнє немовлятко.

Залишити коментар