Ультразвуковий пілінг – що це. Особливості процедури. Відгуки

Ультразвуковий пілінг

Ультразвук уже давно застосовується в медицині, а ось в косметології його почали використовувати набагато пізніше. З появою ультразвукового пілінгу, використання багатьох косметологічних процедур, таких як – зволоження шкіри обличчя,живлення, ліфтинг та різноманітні чистки, втратило актуальність.Головними його перевагами стали – безболісність, низька травматичність, омолоджуючий і освіжаючий ефект.

Ультразвуковий пілінг – особливості процедури

Якщо при звичайних процедурах в косметології для початку розпарюють шкіру, то проводячи ультразвуковий пілінг – це розпарювання не застосовується, а просто шкіра збризкують мінеральною водою або наноситься спеціальний гель, який проводить ультразвукові хвилі. Потім косметолог проводить насадкою по основних масажних лініях обличчя, з якою йде ультразвукова хвиля. Ця хвиля дробить ороговілі клітини і видаляє залишки шкірного жиру. А також одночасно видаляє всі зайві забруднення з поверхні шкіри. Практично відразу буде помітний ефект від такої процедури пілінгу обличчя, вона буде виглядати набагато свіжішою, молодшою, пружною, а також пори значно зменшаться. Одночасно Ви отримаєте мікромасаж тканин обличчя, за рахунок чого і відбувається омолодження і приведення м’язів в тонус.

Показання та протипоказання. Відгуки

Ультразвуковий пілінг підходить всім типам шкіри і для будь-якого віку. Але особливо, як уже згадувалося, процедура показана при жирній, ураженій вуграми шкірі, а також пацієнтам з розширеними або близько розташованими до поверхні шкіри судинами.
Показаннями для використання пілінгу обличчя є такі проблеми шкіри – жирність, поразка вуграми, різноманітні висипки, розширені пори, близько розташовані до поверхні шкіри судини.
Така ефективна процедура також має свої протипоказання, в першу чергу – це гнійні висипання, індивідуальна непереносимість, захворювання щитовидної залози, герпес, підвищена кровоточивість і погана згортуваність крові.
Відгуки про процедуру пілінгу обличчя дуже різні, одні пацієнти вважає механічний пілінг кращим, так як він допомагає видаляти гнійні вугри і вони не є протипоказаннями при її застосуванні. Інші вважають головною перевагою видалення ороговілих клітин шкіри, чого не можна так ефективно домогтися при механічному пілінг.
Але головною перевагою ультразвукового пілінгу, яку відзначають пацієнти косметологічних клінік, це можливість його частого застосування, і відсутність дефектів і різноманітних запалень після процедури, на відміну від механічного. Тому ультразвукова чистка не змусить Вас пропустити важливу подію і відчувати себе кепсько на вулиці, так як наслідків на Вашому обличчі абсолютно не залишиться.

Выбрать для себя украшения поможет магазин бижутерии, в котором вызайдете именно то, что искали.

Залишити коментар