Чому багато подружніх пар розлучаються в перші 5 років спільного життя

розлучення

Молоді пари. Як приємно ними милуватися і радіти за них. Вони такі щасливі і діляться своєю радість з оточуючими, самі не помічаючи того. У них ще все попереду, адже нове життя тільки почалася. На горизонті шикарні плани – повноцінна сім’я, власне житло, діточки, хороша кар’єра, тобто успіх у всіх починаннях. Але не завжди так гладко виходить, як здається на перший погляд. Можливо задурманенний розум любов’ю або серце переповнюють мрії, а не реальність. Куди ж пропадає цей вогонь і впевненість? Чому руйнуються плани по закінченню деякого часу?
Складається відчуття, що такі щасливі пари проживуть довго, не знаючи бід. Але міцні пари – це саме ті, які пройшли через вогонь, воду і мідні труби. Вони витримали такі випробування, і можуть твердо заявити про свій міцний союз. Що, на жаль, не можна сказати про тільки що складені сімейні пари.
Як тільки молоді люди починають жити разом, відразу з’являються казуси. Більшість з них прямо пов’язані з побутом. Хтось звик розкидати шкарпетки під стільцем, хтось любить мити посуд раз на день і т.д. Такі дрібниці спочатку приводять до зауважень, потім до дрібних сварок, а потім до скандалів. По суті, якщо взяти дві людини з вулиці і поселити під одним дахом, то вони теж уживуться не відразу. Таке притирання один до одного тягне за собою наслідки, і якщо молоді люди своєчасно розкажуть про свої звички, то проблем буде набагато менше.
Також до розбіжностей може призвести і вибір товарів, техніки, різної дрібниці. Розходження смаків у різних питаннях викликає деякі конфлікти. Їх необхідно згладжувати вже по мірі надходження. Не стояти на своєму, а обов’язково шукати компроміс. Пригадайте, адже це Ваша кохана людина. Хіба можна їй суперечити?
Далі настає період, коли конфлікти начебто відійшли, спільні інтереси узгоджені, і все повинно йти як по маслу. Але, на жаль з появою дітвори в родині настає крутий переворот. Життя ділиться на «до» і «після». Звичайно, якщо батьки готові до безсонних ночей, залицяння за ковдрою, тоді боятися нічого. Але не всі чоловіки витримують такий темп. Адже вони звикли приходити додому, бачити гарну дружину, розігріту вечерю, чистоту і порядок в будинку. А зараз вся її увага прив’язана до малюка, і жінка не завжди встигає впоратися з домашніми обов’язками. Чоловік починає затримуватися на роботі, проводити час з друзями, і в підсумку залишається сам. А жінці вже є, кому віддавати своє тепло і турботу.
Щоб уникнути небажаних конфліктів з коханою людиною, обов’язково треба розмовляти. Ділиться радощами, переживаннями, і що хотілося б поміняти. Адже не можна жити за принципом «моя думка і неправильна». Якщо молоді люди вирішили створити сім’ю, значить, в майбутньому необхідно буде миритися, десь поступитися, десь переступити через себе. І тоді сімейна ідилія забезпечена на довгі роки.

Обувь должна быть не только красивой но и удобной. Именно такой является мужская обувь оптом от произвоизводителя, которая подарит вам легкость и уверенность.

Залишити коментар