Чому розпадаються сім’ї

Чому розпадаються сім'ї

Число розлучень в Україні наближається до критичної цифрі, а сучасний інститут сім’ї та шлюбу зазнає краху. Спробуємо розібратися, чому розпадаються сім’ї.
Найголовнішою причиною є фінансові труднощі і суперечки. Коли дві людини зі своїм досвідом і уявленнями про бюджет, винесеними з батьківської сім’ї, вирішують жити разом, то у них починаються суперечки через різні уклади життя.
Можливо, чоловік раніше любив балувати себе брендовими запонками і шкарпетками, не шкодуючи на це півзарплати, або жінка дозволяла собі щотижневі походи в спа-салони, не замислюючись про інші витрати. У будь-якому випадку, якось доведеться домовлятися, або вести роздільний бюджет. Хоча багато сімейних консультантів виступають проти двох незалежних гаманців в сім’ї, оскільки це не сприяє спільності інтересів. Але рішення буде за обома подружжям, причому жінці пропоную подумати над цим питанням двічі.
- Другою основоположною причиною виступає відсутність власного житла. Найголовніша помилка, майже завжди на 80% приводить сім’ї до розлучення – є проживання з батьками. Не повторюйте сумний досвід інших. Зніміть квартиру. Відмовте собі в зайвих речах і походах по розважальним закладам – будуйте сім’ю самі без нагляду і рад мам і тат, «хотящих як краще».
Найкритичніші ситуації, як це не банально, розгортаються, коли дружина приходить жити до чоловіка, де «балом править» свекруха в самому активному розумінні цього слова. Даю гарантію, що якщо ви не з’їдете в свій будинок, то через пару років ви роз’їдеться вже один від одного.
До того ж під крилом батьків ви не зможете повною мірою нести відповідальність за ваші стосунки, зокрема й матеріально-побутові. Також задумайтеся про те, що в цьому випадку ви рідко зможете залишитися наодинці. Постійна відсутність особистого простору буде вносити величезну дисгармонію у ваше життя.
Якщо у вас немає коштів для знімання окремої квартири навіть у найвіддаленішому районі з не найвдалішою транспортною розв’язкою, то виникає цілком закономірне питання – для чого вам одружуватися? Створення осередку суспільства припускає відокремлене існування при повному самозабезпеченні. А сідати на шию батькам тільки через заповітний штамп в паспорті і свята в ресторані можна назвати повним інфантилізмом.
- Ще однією перевіркою на міцність відносин є народження дитини. Не кожна сім’я переживає цю радість, зберігаючи шлюб. Але тут в першу чергу хочеться звернутися до чоловіків, часто страждаючим ревнощами до власної дитини і відчайдушно приховуючи це, прикриваючись різними побутовими претензіями до дружини. Що тут можна порадити – почекати, зібравши нерви в кулак.
Поставте собі термін на рік, якщо навіть здається, що все погано і треба розходитися. Причина скандалів після народження первістка – порушення звичного укладу в житті і депресія молодої мами. Це нормально і це трапляється з усіма.
У висновку, хочеться відзначити, що будь-які відносини будуємо ми самі, тому звинувачувати в розпаді сім’ї можна тільки себе. Все в наших руках!

А чтобы муж всегда гордился вами и не обделял вниманием вам нужно всегда быть в форме, и в этом поможет стрип пластика в Киеве. Будьте красивыми и радуйте любимого своим волшебным видом и сексуальными танцами.

Залишити коментар