Зрада дружині – це причина для розлучення?

Зрада дружині

Зрада завжди приносить несподівану біль у відносини. Люди перестають довіряти один одному, а іноді навіть розлучаються. Чи вважається зрада дружині вагомою причиною для розлучення? Давайте розбиратися.

Бути чи не бути розлученню?

На думку соціологів більше 80% чоловіків і 75% жінок зраджують своєму партеру в шлюбі. Як можна помітити з статистики, жінки впевнено рівняють позиції з чоловіками. Але все ж чоловіки лідирують. А що ж робити тим залишиним відсоткам людей? Адже побудувати міцний шлюб сьогодні стало набагато складніше, ніж коли-небудь. І дізнавшись про зраду партнера, чи варто обривати відносини?
Чоловіки в своїй зраді жінці діляться на дві основні категорії: хотів зрадити і не хотів зрадити, але так вийшло. Давайте детальніше про кожну з них.
Хотів зрадити. Чоловік, з такої категорії може зраджувати роками, і дуже красиво приховувати свої похибки. Але з часом він або зізнається вам у зраді, або просто піде до іншої жінки. У такому випадку якщо дружина знає про пригоди чоловіка, вона цілком має право на розлучення. Саме тут зрада дружині дуже навіть вагома причина для розлучення. Адже бути постійно обманутою і жити з такою людиною тільки принесе страждання і сльози. Такий чоловік живе в світі своїх задоволень і не поспішає зберегти вашу сім’ю. Тож чи варто його утримувати?
Не хотів зрадити, але так вийшло. Дуже поширений вид зради серед чоловіків. Швидше за все, відразу після зради він прибіжить до вас і буде благати про прощення, називаючи тисячі причин, чому так сталося: він був п’яний, його спокусили, ви були в сварці чи щось в цьому роді. І в половині випадків він буде говорити щиро.
Адже слабкості є у всіх. І тут уже все залежить від жінки. Пробачити чи не пробачити свого блудного чоловіка. Можна сказати, що така зрада дружині не завжди причина для розлучення. Але будьте обережні! Такий вид зрадника, легко може перетворитися на перший, якщо ви будете постійно прощати його помилки.

Що потрібно пам’ятати?

У будь-якому випадку зрада дуже складна ситуація в житті і практично кожна друга пара стикається з такою проблемою. Зрада дружині не завжди причина для розлучення, але можливо, перший крок до нього. Тому бережіть свої відносини і не дозволяйте нікому використовувати вашу доброту. Адже зрада не завжди кінець, а іноді і початок нового кращого життя.

Залишити коментар