Чому чоловікам подобається мереживна нижня білизна?

мереживна нижня білизна

На жіночих форумах дуже часто можна зустріти питання «Чому чоловікам подобається мереживна нижня білизна?» Жінки цікавляться, і намагаюся зрозуміти чоловічу психологію, і все заради нашої сильної половини. Кожна хоче догодити і порадувати коханого, доставивши йому задоволення споглядати своє оголене тіло в мереживному комплекті спокусливої нижньої білизни.

Чоловіча психологія і бажання

Що найцікавіше, жіночі переваги в більшості випадків не подобаються чоловікам. Вони люблять стриманість і якусь недоступність. За вдачею чоловік – мисливець і він любить завойовувати свою здобич. А якщо вона дається йому з труднощами – чоловіка це ще більше заводить.
Спостерігаючи на вулиці красиву особу з довгими і стрункими ніжками на високому каблучку, велика частина чоловіків представляє її в нижній білизні, намагаючись вгадати її колір і фасон. По комплекту нижньої білизни можна розгадати темперамент дівчини. Тому жіноча нижня білизна є для чоловіків не тільки загадкою, але і збудливим фактором.
Колір білизни також приваблює чоловіків. Безперечно, чоловіків привертає білизна червоного кольору. Це емблема пристрасті і зухвалості. Чорний колір також затребуваний. Це класика, яка ніколи не вийде з моди. Чоловіки вважають, що жінки віддають перевагу цим двом кольорам. Білий колір це невинність, чистота і непорочність. Особливо розкішно білі комплекти виглядають на засмаглому тілі. Радимо не експериментувати з кольоровими комплектами, яскравого кольору. Любителів екстраординарного стилю не так багато.
Звичайно ж, комплекти нижньої білизни необхідно вибирати так, щоб вони підкреслювали переваги. Особливо, якщо воно призначається для романтичного вечора, яке плавно перетікає в пристрасну ніч.
За формами і моделям, які завойовують увагу чоловіків, важко зробити які-небудь висновки. Одним подобаються трусики-шорти, іншим стрінги. Останніх, до речі, судячи з опитувань меншість. Однак, з точністю можна стверджувати, що відмінним доповненням до мереживної нижньої білизни будуть панчохи.

Маленький подарунок для пари

Дорогі жінки, робіть собі подарунки, тим самим привертайте увагу свого коханого, дозвольте йому фантазувати і завойовувати вас кожен день. Можна тонко натякнути своїй пасії про подарунок, непомітно залишивши в комп’ютері відкритий інтернет-магазин. Досвідчений фахівець-консультант допоможе підібрати в подарунок шикарну нижню білизну у вигляді мереживного бюста, трусиків, панчіх або шикарного гіпюрового пеньюара і легкого халатика. І ціна тут не головна. Сучасні інтернет-магазини пропонують нижню білизну зрізною ціновою категорією, різного розміру і різних торгових марок. Тільки не забувайте, що в нижній білизні крім краси необхідно орієнтуватися на зручність і природність. Повірте, вибрати можна завжди!

Стать еще более привлекательной возможно, и в этом вам помогут спа салоны в Сочи, где вы получите невероятное удовольствие и расслабление от спа процедур.

Залишити коментар