Як спокусити власного чоловіка

спокусити власного чоловіка

Подружня пара, яка прожила в шлюбі певний час, так чи інакше потребує нової хвилі почуттів, свого роду струсу. Як не крути, а випадає роль реаніматора пристрасті і сексуального бажання партнера саме на жіночу долю. Ніхто не говорить про те, що чоловік охолов і втратив інтерес до своєї другої половини, однак підігріти його почуття і бажання зайвим не буде.

З чого потрібно почати турботливій дружині? По-перше, зовнішній вигляд, те що чоловіки люблять очима – це прописна істина, тому дозвольте постати перед поглядом чоловіка в новій еротичній нижній білизні. Вже повірте, він оцінить.

До речі, вам приходила в голову думка зайнятися сексом у взутті на шпильці? Ні?! Тоді вам варто спробувати. Експериментуйте з деталями і аксесуарами. Ніщо так не збуджує чоловіка як напівроздягнена жінка. Вид оголеного тіла, злегка прикритого одягом здатний моментально зворушити чоловіка навіть більше, ніж повністю роздягнена жінка. Спробуйте пограти, одягніть капелюшок, рукавички і взуття на шпильці. Образ спокусливої дами готовий.

Не будемо втомлюватися повторювати, що чоловік цінує в жінці ініціативу. Будьте тією самою ініціативною жінкою, яка змусить чоловіка танцювати під її дудку. Завойовник і захисник, він так захоче побути якийсь час слухняним об’єктом вашої пристрасті.

Розмови пошепки також здатні вмить зворушити чоловіка. Ніжний голосок коханої жінки, яка шепоче на вухо приємні дрібні витівки, моментально приведе його орган в робочий стан.

Ми не будемо розповідати про банальні дрібниці в спокушанні вашого чоловіка, про те, як створювати вдома сексуальну атмосферу з приємною мелодією і ароматичними свічками, про те, як можна написати посеред робочого дня коханому смс еротичного характеру і чекати його повернення ввечері з роботи. Поговоримо про кардинальні зміни. Ви можете, наприклад, відправитися з чоловіком в секс-шоп і придбати нову іграшку, яка вас обох порадує.

І ще, пам’ятайте про те, що чоловіки люблять розкутих жінок, дозвольте собі бути трохи зухвалою і сміливою, навіть якщо для цього вам знадобиться келих шампанського, пам’ятайте, що ви і тільки ви правите балом і диктуєте свої умови.

Не забувайте про поцілунки, тільки не про банальні ласки його шиї і мочки вуха, а про ті найпотаємніші органи, і поцілунках, про які мріє ваш чоловік. Спонтанні поцілунки, коли чоловік зовсім не чекає цього і не готовий, зроблять свою справу.

Поговоріть зі своїм чоловіком і дізнайтеся, чого б він хотів у сексі, може він розкриється перед вами або натякне на гру, в яку він хотів би з вами пограти. Не бійтеся експериментувати і пробувати все нове, між двома люблячими людьми в сексі не повинно бути ніяких заборон і обмежень.

Залишити коментар